2737
2739
عنوان

آی وی افی های 95 بیاین با هم باشیم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 616660 بازدید | 44718 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم منم با استرادیول یک، دو، سه، با لتروزول، با آمپول هاش ام جی و کلی تخمک و با اکوئین و... درست ن ...

طلوع جان منم مشکل سها را دارم،تو رو خدا بیشتر توضیح بده،آندومترتون اول چند بود،این داروها رو استفاده کردی  زود بالا رفت؟

2731
عزيزم من عكسش رو صفحه قبل گذاشتم خود من فقط با اين قرص آندومترم رشد ميكرد البته تو سيكل آخر نچرال ان ...

بهار جون سلام. من بازم سیکل م کنسل شد، سیکل نچرال چطوره؟ من هرماه تخمک ندارم، با یک تخمک آیا اندمترم رشد می کنه و باید چند بشه؟ 

درسته که پنج سال شده... درسته که دوبار حس مادر بودن رو برای چهار هفته تجربه کردم وبازم ناامید شدم ولی من ميدونم بلاخره مامان میشم. دوستان لطفا برای مامان شدنم فقط يه لحظه از خدا بخوايد.. برای دومین بار دارم وارد سیکل پانکچر میشم تروخدا برای موفقیت بودنم از خدای مهربون بخوايد فقط یک لحظه... امیدم به خداست دوتا گو گو لی هام رو که از دست دادم باهم بهم بده .خدایا سومین پانکچرم شدم .اخرین انتقالم دادم .دیگ تلاش اخرم بود خدا کمک کن .
منفي شد😔😔😔😭

عیب نداره عزیزم بازم شروع کن. انشالله سری بعد مامان بشي 

درسته که پنج سال شده... درسته که دوبار حس مادر بودن رو برای چهار هفته تجربه کردم وبازم ناامید شدم ولی من ميدونم بلاخره مامان میشم. دوستان لطفا برای مامان شدنم فقط يه لحظه از خدا بخوايد.. برای دومین بار دارم وارد سیکل پانکچر میشم تروخدا برای موفقیت بودنم از خدای مهربون بخوايد فقط یک لحظه... امیدم به خداست دوتا گو گو لی هام رو که از دست دادم باهم بهم بده .خدایا سومین پانکچرم شدم .اخرین انتقالم دادم .دیگ تلاش اخرم بود خدا کمک کن .
2738
الی جون عزیزم از ته دل میخوام به حق این روزهای مبارک خدا معجزه اش رو شامل حالت کرده باشه و باردار با ...

ممنون عزیزم.انشاله که برای خواهریت همه چی به خوبی پیش بره.این ماه عزیز ماه رحمت خداست‌‌ هیچوقت از درگاهش نا امید نباشین.به وقتش اون معجزه شو به همه منتظرا نشون میده

خدا از خودمون بیشتر ما و عزیزامون رو دوست داره پس خودمون و دلواپسی ها برای عزیزای دلمون رو به خدا بسپاریم 
بهار جون سلام. من بازم سیکل م کنسل شد، سیکل نچرال چطوره؟ من هرماه تخمک ندارم، با یک تخمک آیا اندمترم ...

سلام عزيزم سيكل نچرال فقط برا انتقاله برا تخمك كشي حتما بايددارو مصرف كنين 

سيكل نچرال برا همه معمولا يك تخمك فقط ازاد ميشه در هر ماه و ربطي به تخمك نداره فقط زمانيكه ضخامت رحمت به حديكه اينا ميخوان برسه انتقال ميدن بدون مصرف استروژن

طلوع جان منم مشکل سها را دارم،تو رو خدا بیشتر توضیح بده،آندومترتون اول چند بود،این داروها رو استفاده ...

عزیزم توی پریود که سه بود، روز یازدهمم نه شده بود، مشکل من بالا رفتنش نبود، شکلش بود که سه خطی نمیشد

خدایا شکرت بخاطر گل بهشتی که بهم دادی...
من شنبه انتقال دادم، از دیروز که پنج شنبه بود، لکه بینی دارم، یعنی نگرفته و دارم پریود میشم؟ دیگه نا ...

عزیزم شاید لکه لانه گزینی بوده. انشالله. ناامید نشو عزیزم 

سلام عزيزم سيكل نچرال فقط برا انتقاله برا تخمك كشي حتما بايددارو مصرف كنين  سيكل نچرال برا همه ...

عززیزم می دونم. کلا ميگم با یک تخمک اندمتر رشد می کنه و اینکه شما سیکل نچرال تون فقط با آزاد شدن تخمک بود و يادته اند متر ت چند شده بود؟ 

2706