2752
2734
عنوان

آی وی افی های 95 بیاین با هم باشیم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 616953 بازدید | 44718 پست

سلام صبح بخير

دوستان من لكم خيلي زياد نبود كمتر هم شده رنگش ب قرمز مي زد الان ب قهوه اي و خيلي خيلي كمه

ديگع توكل ب خدا 

راستش فكر كنم من اولين كسي هستم ك دوست ندارم برم ازمايش مي دونين خيلي مي ترسم از جوابش اگ با خودم كنار اومدم ميرم فردا نه ك صبر مي كنم باز چند روز 

اتی جون بهتری ؟ حالت خوب شده ؟ در ضمن من در مورد این دارو اطلاعی ندارم 

سلام عزیزم فدات اره خدارو شکر بهترم قربونت.  دیگه مال همون سرم بود که زدم بهترم الان.  میگم شما پروژسترون قطع کردی چند روز بعدش پریود شدی؟

Donyaro ba to dos daram eshgham...😉😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
برم منفي باشه اين همه ادم منتظر دور برم چ بگم  اصلا تحمل منفي ندارم فعلا بايد رو خودم كار كنم ...

ساناز جون اینقد خودت رو اذیت نکن عزیزم خب بری ازمایش بهتره ایشالا که مثبته ازین استرس در میای شاید نیاز باشه امپول یا شیاف اضافه بشه

ساناز عزیز دلم خواهش میکنم اینقد خودت رو ناراحت نکن و استرس نداشته باش بخدا بیشتر این لکه بینی ها از نظر روحی هست که با استرسی که به خودمون میدیم باعثش میشیم   من اونروز خوابت رو تعریف کردی کلی ناراحت شدم ایشالا خدا به خیر بگذرونه.  میگم بی بی چک نزدی تو این مدت؟؟

کاش فقط تهوع بود     شوهرم خیلی اذیتم میکنه اونم تو این شرایط

صبا جون شما ازمایشتون رو تکرار کردی؟؟ چه بد که شوهرت تو این شرایط درکت نمیکنه و اذیتت میکنه  واقعا تو این شرایط همیشه یه همراه خوب به ادم دلگرمی میده.  ببخش میپرسم چرا اذیتت میکنه چه مشکلی داره؟

ساناز جون بار چندمه انتقال میدی؟؟

با اول ميكرو كردم

سري قبل اي يو اي كردم لك نبود ب اين شكل قبل ازمايش باز شدم و با شيافم كم نشد اول كم بعد زياد شد رفتم از هم دادم واسه اي يو اي منفي بود

ساناز جون اینقد خودت رو اذیت نکن عزیزم خب بری ازمایش بهتره ایشالا که مثبته ازین استرس در میای شاید ن ...

دكترم زنگ زدم امپول برام تجويز كرد عزيزم روزي دوتا٥٠تو ي سرنك

من آندومتریوز داشتم چسبندگی لوله پولیپ رحم میوم و کیست و پی سی او.شوهرمم جهش کم مورفولوژی کم .دی اف ای و تانل بالا.همونکه بهش میگن آز شکست اسپرم.من اسفند لاپارا هیسترو شدم و همه چی پاکسازی شد دو تا دیفرلین تزریق کردم که آندو برنگرده و تا تیر پریود نشدم ولی شوهر وضعیت شوهرم هنوز بد بود صبر کردیم تا شهریور که دارو بخوره شهریور بهتر شد ولی هنوز ایده آل نبود دکترم گفت بیش از این نمیشه صبر کرد برا تو خطر داره بیماریات برمیگرده

یه صلوات بفرستید و برای ظهور آقا و دل شکسته تمام بیماران مخصوصا منتظران نی نی و مادرشدنشون دعا کنید ممنون
سلاام الهامی جوون خوبی عزیزم من شمارو یادمه چه خوب که اومدی.  عزیزم الان تو چه مرحله ای هستی

ممنون عزیزدلم تازه وارد سیکل شدم امروز سوم پریودم هست که امشب باید امپول منوپور رو بزنم 

سه شنبه بهم گفتن بیا تا ازت ازمایش خون بگیریم نمیدونم برای چی هست اطلاعاتم ضعیفه

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸
2706