2733
2734
عنوان

هدیه روزمادربرای مادرشوهرم 😔

428 بازدید | 24 پست

خانماهای عزیز امروزباهمسرم رفته بودیم بازار برای بچه هالباس خریدم وبعدش رفتم برای مادرم یه پیراهن گرفتم همون جاهمسرم لنگه همون پیراهن وبرای مادرش گرفت من خیلی ناراحتم نمیدونم چیکارکنم من ازعیدبامادرشوهرم قطع رابطه ام امروزهم ازسرادب زنگ زدم روزمادروتبریک گفتم ازاین ناراحتم که دوست نداشتم براش هدیه بگیرم الان موندم خودمم باهمسرم برم خونه اش یانه 

ناگفته نماندکه مادرشوهرم هیچ وقت توهیچ چیزی به بچه هام هدیه نمیده حتی عیدی هم نمیده اصلاراضی نیست خونش یه لمقه بخوریم یابریم 

بنظرتون چیکارکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم همسرت برای مادرش گرفت شما چرا ناراحتی خودش میدونه رفتن یا نرفتن رو شما میتونی برای خودت تصمیم بگیری ولی اینکه بچه اش برای مادرش روز مادر هدیه گرفت به شما و بچه هاتون ربطی نداره 

اشکال نداره خب شوهرتم دوس داشته برای مادرش چیزی بخره. بزار خودش بره کادوش بده. شوهر منم همینجوره دقیقا حتی هیچکدومشون برای تولد بچم هیچی نخریدن ولی شوهرم میخره منم کاریش ندارم. آرامش خودمو بهم نمیزنم

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
2706