2737
2734

خدا سر شاهده که مشکل همش از خودشه نمیخوام روش ایراد بزارم ولی واقعیته  روزهای اقدام هم خوابشو ترجیح میده میگیره میخوابه  از کجا قراره من باردار بشم خدا هم برام معجزه نمیکنه به کی بگم دلم بچه میخواد چرا صدای ونو نمیشنوه چرا گریه های منو نمیبینه  انقدر گریه کردم چشام داره میترکه اینجور پیش بره جدا میشو کسیک از الان انقدر بی فکر و خودخواه اینده هیچ گ...هی نمیشه پدر خوبی هم نمیشه

😜

خودت جکاب خودت رو دادی

پس شبها راحت بگیر بخواب😁

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹

خوبه که خودت میدونی 

میری تو گذشته تو خاطرات یاد حرفاش میوفتی مثل همون موقع ذوق میکنی میخندی انگار داره الان اتفاق میوفته بعد یهو به خودت میای میبینی همش مال گذشتس اونجاست که بد میشکنی😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به بچه علاقه ای نداره همسرت؟

💚اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی فَاطِمَةَ و اَبِیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنِیهَا وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ مَا اَحاطَ بِهِ عِلمُک 💚«ولا تعننی بطلب ما لم تقدر لی فیه رزقا» خدای خوبم؛در جستجوی آنچه برایم مقدر نکرده ای خسته ام مکن♥️

اره واقعا همچین ادمی پدر خوبی نمیشه

دو روز دیگه بچه دار شی تنهایی باید همه شب بیداری ها و بیماری بچتو بگذرونی

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
2738
اره واقعا همچین ادمی پدر خوبی نمیشه دو روز دیگه بچه دار شی تنهایی باید همه شب بیداری ها و بیماری بچ ...

بعدشم میگه بمن چه تو بچه میخاستی بزور میگفتی بیا درست کنیم حالام خودت عهده بگیر 

خب اونکه اینجوریه تو خودت داری تحملش میکنی چرا میخوایی  بچه بیاری بشین دوتا!

من بهش نیاز دارم این حس نیاز و کاملا احساس میکنم تو زندگی کمبود دارمش سرمو باهاش گرم کنم خیلی از تنهایی بیکاری روزهای تکراری خستم

😜

دقیقا

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊

خوبه که!

ما این هفته پدر داشتیم زده جنین داخل رحم رو با فشار روی شکم تکه تکه کرده! مادر اومده کورتاژ چون بقایا مونده...شکایتم نمیکنه. 

باید پر پر بزنه برای بچه وگرنه توی بچه داری کمکت نمیکنه.

دلیل انتخاب نام کاربریم اینه که بری ببینی اوپرا وینفری کی بوده...نه برای الگو برداری! برای اینکه ببینی تو خیلی شرایط اولیه بهتری نسبت بهش داری اما تلاش نمیکنی و ناامیدی.من یه پرولایفم

پیگیره دکتر میبره میپرسه چی گفت چیکارکنیم اما روزهای اقدام فقط حال و روزم همینه از زن بودنم متنفرم که باید به زبون بیارم و اون بگه نه فک میکنه عاشق چشم و ابروشم مرتیکه...

😜
خوبه که! ما این هفته پدر داشتیم زده جنین داخل رحم رو با فشار روی شکم تکه تکه کرده! مادر اومده کورتا ...

هیچ‌جوابی ندارم بگم جز ناراحتی و گلایه از خدا هیچ‌کاری از دستم برنمیاد

😜
من بهش نیاز دارم این حس نیاز و کاملا احساس میکنم تو زندگی کمبود دارمش سرمو باهاش گرم کنم خیلی از تنه ...

درسته بهت حق میدم اما بهتره قبلش رابطه تو با پدر بچه درست کنی فردا ک آن شا الله بچه دار شدی میخوایی جلوی بچه همش با دعوا و قهر بگذرونی؟ ب فکر روحیه اون بچه ام باش مردی ک الان برای اقدام خوابشو ترجیح میده فردا ام بچه هوس بیرون و پارک کنه خوابشو ترجیح میده