2733
2739
عنوان

سریال کره ای خوب بگید

112 بازدید | 14 پست

سلام دوستان سریال کره ای خوب معرفی کنید 

چه جدید چه قدیمی فقط قشنگ باشه و کمدی نباشه

اگه کره ای تاریخی مثل جواهری در قصر و دونگ یی و عاشقان ماه باشه ک دیگه چه بهتر

کسی به خدا گفت: اگر سرنوشتم را نوشته ای پس چرا آرزو کنم؟ خدا گفت: شاید نوشته باشم، هرچه آرزو کند...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

افسانه روباه نه دم دیدی؟  خیلی قشنگه عالیه

نه ندیدمش عزیزم

چجوریه داستانش؟ 

کسی به خدا گفت: اگر سرنوشتم را نوشته ای پس چرا آرزو کنم؟ خدا گفت: شاید نوشته باشم، هرچه آرزو کند...!
2731
پسران براز از گل  کراشانمممم🤣

اونو دیدم

لامصبای خر پولل🤣

دختره هم چ شانسی داشت همه خفنا روش کراش داشتن😂

2740
تشویق کن سقوط بر روی تو اسنودرآپ(غمگینه)

سقوط بر روی تو خیلی عاشقانس؟ 

سقوط بر روی تو خیلی عاشقانس؟ 

آره ولی از اون عاشقانه های خز نیست

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود...                                            
حتما ببین عااالیه عاالی😍😍😍😍

خب پس برم بببنمش حتماا🤩😋

تخيلي هست هم زمان قدیم هم جدید توش هست درمورد یه روباه آدم نما واااای هوس کردم بازم ببینم من میمیرم ...

چه باحاال😍

منم عاشقان ماهو دوست دارم ۱۰۰ بار ببینم🥲

2706