2752
2734
عنوان

دوست دارید سال دیگه این موقع چه اتفاقی براتون بیفته

| مشاهده متن کامل بحث + 245 بازدید | 45 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برگرده 

پارسال تو چه حالی بودم امسال تو چه حالی 😪🚶‍♀️

بخشی از  اون به شدت درون من زنده است                                                        و  بخشی از من برای همیشه با او مرده... 

بیام تاپیک مادر شوهر بزنم  

.

.

بدون شوخی دلم میخواد ازدواج خوبی داشته باشم 

و این موقع درگیر امتحانای دانشگاهم باشم

اللهم صل علی محمد وآل محمدبرای شهدای امنیتبرای سایه ی پرچمی که نام الله ِش شده برکت دلامون برای مردم عزیز و مهربون کشورمیدنیا ممنون قلب مهربونت میشم واسه کار نامزدم یه صلوات مهمونم کمی❤️🦋 متفاوت بودن عقاید ماهم دلیل قانع کندده ایی نیست بهم دیگه بی احترامی کنیم   با افتخار یه کوردم و پشت دین و ولایتمم هستم من اگه خطاکارم پای اسلام ننویسین اون خطای منه
2731

دوست دارم سال دیگه سراون شغلی ک تو ذهنمه باشم با حقوق خوب شوهرم‌ پیشم باشه  صاحب ی خونه خوب بشیم و جهازمم بتونم ی جنس خوب بخرم و خوشگل ب مامان بابامم فشار نیاد  زندگیم‌نرمال شه باشگاهمو بتونم‌برم موقعیت اجتماعیمو درست کنم و اعتماد ب نفسم زیاد بشه و بتونم‌درست رابطه اجتماعی برقرار کنم گلای خوشگل و شاداب تو خونم داشته باشم موقعیت اینکه ی نینی بیاریم برام‌مهیا بشه روابط خانوادگی بدون کلک و درگیری درست بشه جاریم پشت سرم انقدر زر نزنه الهی امین ☺☺☺

زندگی به حماقت سابق ادامه دارد .نه امیدی است نه آرزویی و نه آینده و گذشته ای .چهار ستون بدن را به کثیف ترین  طرزی میچرخانیم و شبها به وسیله دود و دم و الکل به خاکش می سپریم و با نهایت  تعجب میبینیم که باز فردا سر از قبر بیرون آورده ایم . مسخره بازی ادامه دارد .
بمیرم 

برات آرزو می کنم تا سال بعد این موقع تلخی ها از زندگیت برن خدا جوری بهت ارامش بده که باورت نشه بتونی قشنگی زندگی و حس کنی انقدر که هیچ وقت مرگ آرزوت نباشه مطمئنم که شرایطت بهتر می شه

بمیرمم

برات آرزو می کنم تا سال بعد این موقع تلخی ها از زندگیت برن خدا جوری بهت ارامش بده که باورت نشه بتونی قشنگی زندگی و حس کنی انقدر که هیچ وقت مرگ آرزوت نباشه مطمئنم که شرایطت بهتر می شه

برات آرزو می کنم تا سال بعد این موقع تلخی ها از زندگیت برن خدا جوری بهت ارامش بده که باورت نشه بتونی ...

خدا از دهنت بشنوه خواهر امیدوارم اینجوری که میگی بشه 

(اونجایی که دلت شکسته💔💔💔ولی با بغض و لبخند میگی اشکال نداره😐همونجا غمگین ترین جای مهربون بودنه😔😔😔)
2706