2733
2739

میخوام از ساب تغییر رنگ چشم استفاده کنم چند تا پیج تو اینستا دنبال کردم خواستم بدونم اگه میشناسین که مطمئن باشه بهم معرفی کنید

هر وقت تونستی به 1-دین 2-نوع پوشش 3-شیوه زندگی 4-علاقه افراد 5-گرایشات آدما (احترام)‌ ‌بزاری اون وقت یه آدم با شعوری و لایق رفتار خوب🌱 ‌ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
میشه بگی اصن چی هست🥲

یه نوع موسیقی که روی ناخودآگاه تاثیر داره🥲 برای بدن و خیلی چیزا و کاملا علمیه و ثبت شده 

هر وقت تونستی به 1-دین 2-نوع پوشش 3-شیوه زندگی 4-علاقه افراد 5-گرایشات آدما (احترام)‌ ‌بزاری اون وقت یه آدم با شعوری و لایق رفتار خوب🌱 ‌ 
از کجا باید گوش بدیم

هر جایی معتبر نیست و عوارض دارن از جای خوب گوش بده

چقد خوب و اجی مجی🥲 منم میخوووام🥲

لعنتی خیلی خوبه🥲🥲 دنگ و فنگم نداره یه هندزفری میزاری قبل خواب ۱ ساعت گوش میکنی🥲 ولی قیمت بعضی جاها خیلی بالاس ولی معتبرن و آدم اطمینان داره می ارزه