2752
2734

واقعا برام مهم نیستا ولی اونم انگار ن انگار دیشب خودم بهش گفتم روز زن گف ن فرداس گفتم امشبه گفتم هیچی ک نگرفتی حداقل یه تبریک میگفتی اونم ی تبریک زورکی گف حالا دلم گرف حس میکنم هیچوقت پشتم نبوده پا ب پام نبوده تو مریضیا تنها بودم ی جاییم درد گرفتنی اصلا انگار نه انگار نمیگم اخلاقش بده دست بزن داره اخلاقش خوبه ولی واقعا انگار احساس داره بعضی وقتا ی مرده دیگ بهم احترام قائل میشه میگم چرا پس همسر من اینطو حتی چنددفعه هم بهش گفتم من دلم بغل میخاد بوس میخاد دلم میخاد روزی ی بار حداقل بگی دوست دارم ولی انگار ن انگار 

همدردیم

لدفن امضامو بخونین...دخترا میشه برام نفری ی صلوات بفرستین محتاجم ب دعا و صلواتتون دیگ خسته شدم تاپیک زدم و درخواست صلوات داشتم ازتون میخام منت بذارین رو سرم برام دعا کنین.نمبتونم از مشکلم بگم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اصن وارد نی نی سایت میشی همش تاپیک روز زن روز مادر چی کادو گرفتین شوخراتون چی دادن بیاین عکس کادو هاتونو بذارین فلان باعث میشه بعضیا ک همسراشون حالا بیخیالن یا از نظر مالی در تنگنا هستن فکری بشن. واقعا یسریا بی جنبه ان خب کادوتو گرفتی بشین حالشو ببر دیگ اه

هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂
انشالا همیشه خوش باشن 

الهی آمین ایشالله خوش باشن ولی خوشی‌شونو تو چش و چال دیگران فرو نکنن دیگ🙁 الان شاید بهم بگین حسود ولی من هیچوقت مناسبت ها برام مهم نبود سالگرد ازدواجمونو جفتمون یادمون رف چون اهمیتی برام نداره ولی از دیروز انقد تو سایت درباره این حرف زدن حساس شدم🤦🏻‍♀️

هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂
2706