2737
2734
عنوان

خوشگلی توبارداری

428 بازدید | 30 پست

سلام خانما من چهارپنج روزی به موعدم مونده

علائم بارداری زیادی دارم ولی بهشون اهمیت نمیدم تا پریودشدم نخوره توذوقم ازجمله یه رگه خون که دوسه روز پیش تو ترشحم بودو حالت تهوع وسردرد گرفتگی پهلو مخصوصا پهلوی چپم که تخمک داشتم.امابهشون اهمیت ندادم گفتم حالا خیلی مونده تا پری.

ولی امروز صبح که پنج روزی مونده به پری ازخواب بیدارشدم دیدم برخلاف هر روز صبح که رنگ پریده وبی حال بودم امروز صبح پوستم شفاف وسفید وچشمام براق ودرشت  ولبام صورتیه بنظرتون میتونه نشونه بارداری باشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

منم سر پسرم یهک جیگری شده بودم

سردخترام زرد چشمای رفته دماغ گنده اصلا یه وضع داغونی 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
کادومو گرفتم😁😁😁🤣🤣🤣

همین شفافش کرده🤣

ولی من تنها چیزی ک از بارداری فهمیدم حتی قبل پری و بیبی چک می‌فهمیدم بوی تنم بود.انقد بوی بدنم شیرین میشه ک نگی.سر هردوتا دقیقه هفته اول بارداری می‌فهمیدم ینی قبل پری

2706