2733
2734
عنوان

دحترا بین 20تا 23بیاین درد دل😞❤️

235 بازدید | 37 پست

بچه ها دلم گرفت پنج سال پشت کنکورم 

و هیچی نخوندم چون عاشق کسی بود اما اون عقد کرد😞

الان رفتم اینستا همه دوستام پیشرفت کردن یکی دانشجو بود یکی ازدواج کرده بود همه کلی تغییر کردن اما من چی 

به دختر عموم حسودیم میشه پز‌شکی میخونه 

من درسم ازش بهتر بود ولی خب سهمیه داشت 

الان دکتر از من بهتر شده 

بچه ها از غصه خوابم نمیبره کاش خواهر داشتم باهاش درد میکردم 

چقدر تنهام خدایا دلم خیلی گرفته😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با من درد و دل کن قشنگم 

چرا نمیری ازاد پیام نور یا ازاد؟و اینکه همه زندگی فقط درس نیست که.یه رشته معمولی دانشگاه معمولی بخون اگه دوس داشتی.بعد هنری که دوس داشتی کنارش یاد بگیر

تعصب چیز خوبیه 🙂هروقت بخوان چیز با ارزشی رو ازت بگیرن اول تعصبت رو اون چیز رو ازت میگیرن🙃پس تعصب داشته باشید دوستان تعصب چیز خوبیه 🙂❤️                     من همونم که وسط بهشت بودم و دنبال بهشت میگشتم یهو هوا ابری شد طوفان شد و خودمو وسط جهنم دیدم ...یا علی مدد🙂❤️🤲یه سری عقده ای تو سایت هستن (بلانسبت کاربرهای خوب)که منتظرن یکی تاپیک بزنه بیان بریزن تو تاپیک عقده های روزانه شونو خالی کنن .ازین کاربر ها نباشید🙂یکی از حرفای رو مخ نینی سایت:وای ببخشید ولی خندم گرفت(خب فدای سره من و استارتر تاپیک که خندت گرفت.اون بدبخ از مشکلش یا دغدغش تاپیک زده تو خندت گرفته حتما باید اعلام کنی حالا؟که چی اخه😕)وقتی میرم تو اعلان ها میبینم ریپلای هست از همون ریپلای  متوجه میشم که موافق حرفم بودی یا مخالف.اگه مخالف بودی اصلا پیامت رو نمیخونم چون حوصله بحث ندارم😂و اینجوریه که من فقط حرفمو میگم و میرم بدون بحث و هیچ چیز دیگه😎😁
2731

ازدواج ک پیشرفت نیس ب نظر من 

فقد خودت میتونی شرایطو تغییر بدی 

منم این روزام گره خورده توهم نمیدونم از کجاش بگیرم

+چیشد ک نتونستی قبول شی؟                                       _هی منتظر موندم ساعت رند بشه درس بخونم                                  عکسم به اسمم ربطی نداره... ولی به امضام که داره.. تو فک کن اینشتینم مثه من بوده.. برگااام
منم امشب خیلی دلم گرفته  واقعا نمیدونم چرا زندگیمون‌ اینطوری شد  انقد گریه کن تا خالی شی

این جملت حرف منه...واقعا نمیدونم چرا زندگیمون اینطوری شد...

تعصب چیز خوبیه 🙂هروقت بخوان چیز با ارزشی رو ازت بگیرن اول تعصبت رو اون چیز رو ازت میگیرن🙃پس تعصب داشته باشید دوستان تعصب چیز خوبیه 🙂❤️                     من همونم که وسط بهشت بودم و دنبال بهشت میگشتم یهو هوا ابری شد طوفان شد و خودمو وسط جهنم دیدم ...یا علی مدد🙂❤️🤲یه سری عقده ای تو سایت هستن (بلانسبت کاربرهای خوب)که منتظرن یکی تاپیک بزنه بیان بریزن تو تاپیک عقده های روزانه شونو خالی کنن .ازین کاربر ها نباشید🙂یکی از حرفای رو مخ نینی سایت:وای ببخشید ولی خندم گرفت(خب فدای سره من و استارتر تاپیک که خندت گرفت.اون بدبخ از مشکلش یا دغدغش تاپیک زده تو خندت گرفته حتما باید اعلام کنی حالا؟که چی اخه😕)وقتی میرم تو اعلان ها میبینم ریپلای هست از همون ریپلای  متوجه میشم که موافق حرفم بودی یا مخالف.اگه مخالف بودی اصلا پیامت رو نمیخونم چون حوصله بحث ندارم😂و اینجوریه که من فقط حرفمو میگم و میرم بدون بحث و هیچ چیز دیگه😎😁

هعی عزیزم منم هیچوقت فکر نمیکردم بیست سالگیم یه ادم بیکار و بی پول باشم اما یه نگاهی به جامعه بکن سهمیه داشتن اونا چقد به ما لطمه میزنه اما متاسفانه کاری ازمون برنمیاد جز درس خوندنم کاری تو جامعه نیست 😞❤️

ته دلم ارزو مونده😞

چون کلید کردی روش.چشماتو باز کن ببین دنیارو خیلیی قشنگی داره حیفه که بخوای ب خاطر درس خرابش کنی

هعی عزیزم منم هیچوقت فکر نمیکردم بیست سالگیم یه ادم بیکار و بی پول باشم اما یه نگاهی به جامعه بکن سه ...

انگیزه درس خوندم ندارم و به قول تو بی پولی هم یه طرف

به قول دوستمون چرا زندگی من اینطوری شد

دوست داشتم به دوستام پیام بدم ولی روم نمیشه  بگم من کیم چیکار کردم هیچی😞

.........درکت میکنم .حق داری ...ولی الان اگه ۲۳سالته هدف بذار برای ۲۵ سالگی.هنری یا چیزی داری ک شاغل بشی؟