2733
2739

اعصابم خورده خییییلی 

از ظهر رفت تا شب ساعت ۹ اومد بهش گفتم کجا بودی کفت سرکار ولی میدونم کارش تا ۴عصر بیشتر نبود باز ازش پرسیدم کجا بودی باز گفت سرکار بودم دیگه .منم از کوره در رفتم بهش گفتم دیگه ازت نمیپرسم کجا بودی اونم بلند داد زد قبرستون بودم ببخشید بهت نگفتم ..همیشه همینطوره اصلا دوس نداره بگه کجا میره چکار میکنه ‌شوهرای شما هم اینطورن . الانم بهش گفتم بیا نازم کن میگه حوصله ندارم و گرفت خوابید 😓 یه بغض بززززرگ تو گلومه دلم میخاد برم دوباره دعواش کنم و خودمو خالی کنم😓

خانما کراپ و تاپ و بادی و جوراب و شال دارم خیلی قیمت مناسب زیر ۱۰۰ تومن..بهم بگید اگه خواستید کانال روبیکامو براتون بفرستم

همه مردا از سوال و جواب بدشون میاد حس میکنم داریم کنترلشون میکنیم 

با همه حاضرجواب و سگ اخلاق ولی با تو خوش زبون و مهربونم تعجب میکنم آخه چرا انقد صبورم ؟ چرا واسه چیزایی ک ناراحتم میکنن باهات دعوا نمیکنم؟نمیترسمااا ولی نمی‌دونم چمه شاید دوست داشتن باشه ولی حیف عشق من که داره خرج آدمی میشه ک تو افکارش داره با یکی دیگه زندگی می‌کنه:»
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

انگار وقتی ازش میپرسم کجا بودی ف.و.ش ناموسی بهش دادم😓😓 اولین بارشم نیست این رفتارا رو میکنه

خانما کراپ و تاپ و بادی و جوراب و شال دارم خیلی قیمت مناسب زیر ۱۰۰ تومن..بهم بگید اگه خواستید کانال روبیکامو براتون بفرستم

نگو کجا بودی بگو دیر کردی نگران شدم 

بگو امروز چه کارا کردی ؟ 

بگو خیلی دلم برات تنگ شده بود کاش زودتر میومدی

با همه حاضرجواب و سگ اخلاق ولی با تو خوش زبون و مهربونم تعجب میکنم آخه چرا انقد صبورم ؟ چرا واسه چیزایی ک ناراحتم میکنن باهات دعوا نمیکنم؟نمیترسمااا ولی نمی‌دونم چمه شاید دوست داشتن باشه ولی حیف عشق من که داره خرج آدمی میشه ک تو افکارش داره با یکی دیگه زندگی می‌کنه:»

وای عزیزدلم 

من ی شب پر.یود بودم عقدم شوهرم اومد اولش بغلم کرد بعد که گفتم روشو کرد اونور خوابید من انقد گریه کردم یکم بعد بیدار شد گفت چیشده 

گفتم تا فهمیدی من مریضم پشت تو کردی خوابیدی 

انقد قسم قرآن و جون بابا مامانش رو خورد که بخدا منظور نداشتم گفتم تو راحت باشی و این حرفا 

معلوم نیست این مردا چه مرضشون میشه بعضی وقتا اصلا 

میشه برای شفای پدرم و مادرم و سلامتیشون دعا کنین لطفا  برای سلامتی و خوش قدمی نی نی توراهیم هم دعا کنین برام دعا کنین زندگی خودم و خانوادم به آرامش برسه 
2740
شوهر منم گاهی خسته و عصبی باشه بپرسم میتوپه بهم که پی بدبختی بودم کجا بودم خوشگذرونی

اخه من کل روز تمام اتفاقا یا هرچی شد رو براش میگم ولی اون انگار ن انگار

اون نازم کن چی بود وسط دعوا

پریودم دلم میخاست درکم کن 😢

همتون خوشحال باشین هیچکدوم مثل من نیستین ک شوهرم از همه نظر خوبه ولی از وقتی اشنا شدیم تا الان هربار ی مشکل سر راهمونه و باعث ناراحتیه همش ب غصه میگذره

هیچ جاهم نرفتیم هیچ خوش گذرونی هم نداشتیم

خداروشکر نمیخوام ناشکری کنم.خداروشکر ولی اخه چرا نباید خوشحال باشم؟دیگ سِر شدم هیچی نمیفهمم 

کوچولوی نازم.منتظر اومدنت هستم  ❤خدایا شکرت❤️
2706