2733
2734
عنوان

دلم میخواد برم تست دی ان ای بدم

238 بازدید | 32 پست

حس میکنم من اصلا دختر پدر و مادرم نیستم مامانم از صبح تا شب بهم فحش و بد و. بیراه و توهین اصلا انقدر کمبود محبت دارم 🥲 حس میکنم مامانم نامادریم سر یه لقمه غذا هم با من دعوا داره. ناهار درست کرده بود امروز همه رو صدا زد بعد داداشم گفت که من و چرا نگفته بیاد پای سفره بلند گفت میخوام کوفت بخوره لازم نکرده بیاد پای سفره 

این چیز ساده اس ولی فرقی که بین من و پسراش و دخترش میزاره خیلی به چشم میاد باور کنید از ۲۴ ساعت ۲۵ ساعت با من دعوا داره وقتی با زن همسایه هم دعوا داشته باشه میاد سر من خالی میکنه خیلی بهم فحش های زشت میده اصلا حس میکنم دخترشون نیستم حق با منه ولی طرف مامانم میگیرن هرجی هم سکوت میکنم جواب نمیدم دوباره چندتا دیگه فحش بهم میده به راه رفتنم هم گیر میده دیگه مغزم رد داده از بچگی همینه میدونید من چندین بار تاپیک زدم درد و دل کردم همه میگن بچه ای نمیفهمی ولی نمیدونم باور میکنید یا نه من از بچگی دنبال توجه بودم یکم بهم توجه کنن دنبال توجه مامانم و بابام همیشه احساس تنهایی میکنم هیچ اعتماد به نفسی نداره به ظاهر جلوی مردم خودم رو حفظ میکنم ولی داخل نابودم خسته شدم 😔😔😔 آخه کدوم پدر و مادری میگن یه سگی پیدا نمیشه بدیمت بری یه نون خور کمتر بشه من فقط ۱۸ سالمه همش میخوان از دست من خلاص شن یا مثلا  خواهرم برداشته لباس های من پوشیده میگم چرا پوشیدی مامانم و بابام بهم حرف میزنن که بتوچه چیکار داری لباس های دخترم رو حالا انگار خودتش 🥲 یه چیزایی بگم سرتون درد میاد نشستم برای کنکور بخونم داداشم میگه مگه من توی گور باشم بزارم تو بری دانشگاه در صورتی که من بدبخت حتی یه رل مجازی هم توی این سن که رسیدم نداشتم هیچ وقت نرفتم دور این جور روابط کمبود محبت داشتم ولی همیشه توی خودم ریختم به کسی چیزی نگفتم 

پا ها روی زمین ولی طرفدار پرواز!

ایشالله یه بخت خوب نصیبت بشه و باهاش به تمام اهدافت برسی و درستو بخونی

از اینا که آبی گرم نمیشه 

آدما چهار دسته‌ان:یا ممدن یا علی یا فاطمه یا زهرا                بقیه دوستای اینان😐😕😂
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
ایشالله یه بخت خوب نصیبت بشه و باهاش به تمام اهدافت برسی و درستو بخونی از اینا که آبی گرم نمیشه&nbs ...

ممنون عزیزم دلم میخواد یه شوهر خوب کنم برم دیگه بر نگردم 😔😔

2738
خدا بزرگه عزیزم این سختی هام میگذره من زن پدر داشتم گذشت مال شما تموم میشه فقط درس بخون 

آخه من میشینم در بخونم انقدر منو نا امید میکنن باورت میشه مامانم دو سه بار محکم زد به سینه که الهی قبول نشی بشینی تو خونه بزنم تو سرت 😔اینا رو که یادم اشک تو چشمام جمع میشه

ممنون عزیزم دلم میخواد یه شوهر خوب کنم برم دیگه بر نگردم 😔😔

انشاالله

خدا بزرگه 

فقط با دقت شوهرتو انتخاب کن 

میدونی برای انتخاب شوهر خوب چیه .اینکه به خانوادش نگاه کنی اگه تحصیل کرده ان بدون دوست دارن عروسشونم تحصیل بکنه اینجوری خیالت راحته که دیگه اونا مانع تحصیلت نمیشن 

آدما چهار دسته‌ان:یا ممدن یا علی یا فاطمه یا زهرا                بقیه دوستای اینان😐😕😂
انقدر به یه بغل و گوش شنوا و نصیحت های قشنگ نیاز دارم کاشکی حضوری پیشم بودی😔❤❤

قربونت بشم قشنگم منم یکیم مثل خودت بعضی وقتا فک کردم واقعا دخترشون نیستم .الان دارم طلاق میگیرم .وحالم خیلی بده.عزیزم کاش پیشم بودی میتونستم یکم ارومت کنم

بزرگ شدن, ارزو بچگیم بود ولی ب امتحانش نمی ارزید🥺
انشاالله خدا بزرگه  فقط با دقت شوهرتو انتخاب کن  میدونی برای انتخاب شوهر خوب چیه .اینکه ...

😔آخه کی میادمنو بگیره تا الان متوجه شدم کسی منو نمیخواد که حتی بیاد خواستگاریم بیخیال ازدواج دیگه شدم 

قربونت بشم قشنگم منم یکیم مثل خودت بعضی وقتا فک کردم واقعا دخترشون نیستم .الان دارم طلاق میگیرم .وحا ...

فدات عزیزم❤ چقدر خوبه یکی باشه که درکت کنه❤ شاید باورتون نشه ولی نسبت به سنم خیلی زود بزرگ شدم پخته تر شدم با این همه سختی که کشیدم ولی بازم بعصی ها میگن نه از روی بچگی این حرف ها میزنی 

😔آخه کی میادمنو بگیره تا الان متوجه شدم کسی منو نمیخواد که حتی بیاد خواستگاریم بیخیال ازدواج دیگه ش ...

اتفاقا اونایی که کمتر خواستگار دارن خوشبخت تر میشن 

به عینه دیدم که میگم

2706