2733
2739

انشاالله دامن همگی سبز

اگه برای سلامتی دخترم صلوات فرستادی امیدوارم خدا غم از دلت برداره و غرق در شادی بشی(با آی وی اف مامان شدم🥰)نی نی یار با حرف حق مشکل داری؟!😏از سال ۹۲اینجام و‌هزار باری مورد عنایت نی نی یار قرار گرفتم😒اگه یه جا باهات بحثم شده یه تاپیک دیگه دارم رو کامنتت نظر میدم بدون اصلا به نام کاربریت توجه نکردم والا برام اهمیتی نداری🥴❌لطفا آقایون و افراد زیر ۱۸سال منو ریپلای نکنن ممنون❌وزن فعلی ۸۶/۲۰۰      هدف اول ۸۰      هدف دوم ۷۶   هدف سوم ۷۲  هدف چهارم ۶۸  حذف

ایشالا دامن همه تون سبز بشه خوشگلا غصه نخورید هرچیزی حکمتی داره عزیزای دلم دوستون دارم روزتون خیلی خیلی مبارک باشه   

چگونه می توانم عاشق مادرم نباشم،وقتی که او...من را اول در بدنش،بعد در بازوانش،و بعد یک عمر در قلبش حمل کرد    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ایشالا دامن همه تون سبز بشه خوشگلا غصه نخورید هرچیزی حکمتی داره عزیزای دلم دوستون دارم روزتون خیلی خ ...

هعی حکمت همیشه برارمن 

دیگ بریدم اصن خیلی شرایط بدیه برام 🥺

2740
هعی حکمت همیشه برارمن  دیگ بریدم اصن خیلی شرایط بدیه برام 🥺

نگران نباش میدونم سخته دیدم ناراحتی اطرافم رو 

ولی به این باور دارم خدا هیچ کارش بی دلیل نیست دستت رو میگیره اونم چ جورش جوری که باورت نمیشه بهش باور داشته باش عزیز دلم 

چگونه می توانم عاشق مادرم نباشم،وقتی که او...من را اول در بدنش،بعد در بازوانش،و بعد یک عمر در قلبش حمل کرد    

عزیز هستید 

خواهش میکنم جواب بدید کار واجب هست 

«عشق_بی_نشان ♥لبیک یا صاحب الزمان🤚»تمام وجودم سرشار از یقین به خـــــــــــدا وظهـــــــور شماست.«اللّهم عجـــــــــــل لولیک الفرج»