2733
2734
عنوان

بیاین عکس از اندامم😬

867 بازدید | 47 پست

سلام🤗 بچه ها من قدم۱۶۰ وزنم قبلا ۶۰بود خیلی افتضاح بودم شکم پهلو واینا..😑عکس ندارم از قبلم ولی الانمو‌ میذارم شماهم انگیزه بگیرید برید باشگاه،۵ماهه سخت ورزش میکنم هر روز، رژیم خاصی هم نگرفتم فقط مصرف شیرینی و فست فودو خیلی کم کردم

حالا ببنید خوبم الان یانه😁

الان چندی

مرا به خانه برگردانید 🌔بدنم مهلکه ی شیهه ی شلاق شد 🪐من اگه خسته شبیه تن ایـران بودم ، من اگه لحظه ی پـایـانی انسان بودم ، خاطـرات تـو منو زنده نگه داشته هنوز..!!! منو از این غَـم جاودانه آزاد کن .... ما به دنبال خوشی نیستیم ، تنها میخواهیم قدری کمـتر رنــج ببریم !!! هرکجا مرز کشیدند ، بیا پُـل بزنیم ❣️.            خواستم آسمان باشم ، مُنـجی شهر نیمه جـان باشم ، آشیان پرنـدگان باشم ، با همین دست خـالی و سَردم :)) لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

ما نمیتونیم تشخیص بدیم لاغر شدی یا ن 

ولی بنظرم هنوزم جا داری لاغرشی

من اصلا احساسی نیستم همیشه بوی خون دوست داشتم... آدم بدای داستان همیشه الگومن...خودم خِرتو میچسبم کارما نه.... 
دوربین گوشیم خیلی با کیفیت نیس🫠

والا این الان ب ۶۰ میخوره یا نهایت ۶۵ دیگه مگه چنده

ببین رو من ریپ نزن حتی اگه نی نی یاری!!! وقتی حال نمیکنی گزارش بزن یا کاریریمو لغو کن ولی اگه خوشت نمیاد ریپ نزن چون میشورمت پهنت میکنم اونور
2706