2733
2734
عنوان

پشیمون شدم سنتی ازدواج کردم

943 بازدید | 37 پست

به نظرم اینایی که مدرن ازدواج میکنند خوشبخت تر میشن من اصلا اهل دوسپسر نبودم و مجبور بودم سنتی ازدواج کنم ولی خب کیس هایی پیش میومد که طرف خودش عاشقم میشد و میومد خواستگاری یا پیگیر میشدن الان همش خودمو سرزنش میکنم که چرا اخه به حرف دوستام نکردم و مدرن ازدواج نکردم واقعا به این حرف رسیدم که ازدواج یه هندونه در بسته هستش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

عزیزم هیچ وقت زندگیت رو با بقیه مقایسه نکن 

ازدواج مدرن هر کدوم میتونن هم خوب باشن هم بد 

من سنتی ازدواج کردم خداروشکر راضیم 

سعی کن کیفیت زندگیت رو افزایش بدی اون موقع میبینی که همین ازدواج سنتی هم میتونه لذت بخش باشه

میشه برای شفای پدرم و مادرم و سلامتیشون دعا کنین لطفا  برای سلامتی و خوش قدمی نی نی توراهیم هم دعا کنین برام دعا کنین زندگی خودم و خانوادم به آرامش برسه 

والا کلا ذات طرف مهمه چه دوستی چه سنتی.فقط تو مدرن آدم میتونه بیشتر بفهمه چطوریه .وگرنه یکی بد باشه چه سنتی چه مدرن قسمتش باشه باهاش ازدواج میکنه.😐

🌱🌱“اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی فَاطِمَةَ و اَبِیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنِیهَا وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ مَا اَحاطَ بِهِ عِلمُک”🌱🌱اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج🤲

عزیز دلم منم دوست پسرداشتم، ولی وقتی همسرم عاشقم شد و اومد خاستگاری هرکار کردم ک با دوست پسرم ازدواج کنم نشد ک نشد به خاطر موقعیت عالی همسرم و تیپ و قیافش دیگ به زور قبول کردم و الان واقعا عاشق همسرمم ، نمیگم مدرن بده ها ولی بعضی وقتا میشه سنتی ازدواج کرد و خوشبخت شد و عاشق شد

عشق نه درمونه و نه بیماریه درد پنهونیه ک بدجوری دوستش داریه…

عزیزم ازدواج در هرحاع یه پشیمون‌هایی داره‌. یعنی یه وقتایی فکر میکنی این درست‌ترین انتخابی نبوده که می‌تونستی داشته باشی. اگه همسرت مشکلات خیلی اساسی تداره و اختلافات خیلی اساسی ندارید باور کن با دوستی هم ازدواج می‌کردی همون بود‌‌.

دوروبر من هرکی با عشق و عاشقی بهم رسیدن بعدنا به مشکل خوردن والا،ولی چند مورد ازدواج سنتی موفق داشتیم تا الان 

ربطی نداره به نوع آشنایی بنظرم

🌸اِلٰهْی وَ رَبّی مَن لی غَیْرُکْ🌸 خیلی حرفا داشتم واسه گفتن،واسه نوشتن ولیییی حیف،امان از دست نینی یار😡 این کاربری دست ۴۰ نفره⬅️ یک:منِ دیوانه یِ عصبی🤬 دو: منِ مهربونو دلسوز☺️ سه:منِ نگرانِ استرسی😬 چهار:منِ شوخو خنده رو🤭 پنج:منِ خسته و بیحال😮‍💨 و...🙄🤔🤨  ✅پس اگه تو یه تاپیکی یچی گفتم،تو یه تاپیکِ دیگه یچی دیگه،سعی نکن مُچمو بگیری😏این منم فقط گاهی وقتا بسته به شرایط جویِ تاپیک مودم عوض میشه.همین😘
2706