2733
2739

سرخ کن فوما خوبه؟

میشه برای چیزی که میخوام یه صلوات بفرستین جورشه🥺🤍 این یه مدت بیو من بودبخاطر دل پاک شما چیزی که غیرممکن بود جور شد🙂👆🏻👆🏻

فیلیپس عالیه

میشه برای شفای پدرم و مادرم و سلامتیشون دعا کنین لطفا  برای سلامتی و خوش قدمی نی نی توراهیم هم دعا کنین برام دعا کنین زندگی خودم و خانوادم به آرامش برسه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فیلیپس

💜                                                                                                                                                                                                                                           
2728

تفال

خودم دارم

مامانم و سه تا خواهرامم دارن

۳سال پیش همه باهم خریدیم

از عالیم بهتره

منکه عاشقشم

همچیییییییی هم سرخ میکنه بدون حتی یک قطره روغن

ای مرغ گرفتار بمانی و ببینی؛ آن روز همایون که به عالم قفسی نیست🌾🕊
تفال خودم دارم مامانم و سه تا خواهرامم دارن ۳سال پیش همه باهم خریدیم از عالیم بهتره منکه عاشقشم ...

عه دستت درد نکنه اخه مدل زیاد داره شما کدوم مدل رو دلرین؟

میشه برای چیزی که میخوام یه صلوات بفرستین جورشه🥺🤍 این یه مدت بیو من بودبخاطر دل پاک شما چیزی که غیرممکن بود جور شد🙂👆🏻👆🏻
فیلیپس عالیه

چه مدلی خیلی زیاده گیج شدم الان اومدم گناوه دارم میگردم

2738
چه مدلی خیلی زیاده گیج شدم الان اومدم گناوه دارم میگردم

نمیدونم من چند ماه پیش خرید ۴ و نیم 

تو کارتن درنیاوردم مال جهازم بوده هنوز قسمت نشده کارتن رو باز کنم 

مشکی هستش

میشه برای شفای پدرم و مادرم و سلامتیشون دعا کنین لطفا  برای سلامتی و خوش قدمی نی نی توراهیم هم دعا کنین برام دعا کنین زندگی خودم و خانوادم به آرامش برسه