2733
2734
عنوان

با مادر شوهر چه کنم؟

1155 بازدید | 35 پست

ازدواج ما سنتی بود و من بی‌حجاب بودم توی مجردی اما ۳ ماه قبل آشنایی من تصمیم گرفتم به خواست خودم چادری بشم و از شانسم خانواده همسرم مذهبی بودن از روز اولی که اومدن خواستگاری مادر شوهر من به آرایش من گیر داد به ناخن بلندم به جهیزیه خریدنم حتی طرح و رنگ لباس عروسیم مدام دعوا راه مینداخت سر چیزای الکی که چرا دوتایی میرید خرید عروسی خلاصه کار به جایی رسید که من برگشتم به تنظیمات کارخونه و چادر گذاشتم کنار و مثل مجردیم شدم اما مادر شوهر آتیشی به پا کرد که چرا چادر سر نمیکنی حق نداری پاتو بذاری تو خونم الانم بعد چندین سال هنوزم داره اذیتم میکنه سر حجاب و لباس و ...

به نظرتون باید باهاش رفت و آمد کنم ؟یا کلا به خاطر آرامش زندگیمون ازش دور شم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شوهرت چی اونم هم نظر مادرشه؟

اگ اره ک نمیدونم چی بگم

ولی اگ نه پس با بقیه رابطتو کم کن و سعی کن حرفاشونو اصلا حساب نکن قرار نیس بقیه تصمیم بگیرن کی چجوری بگرده

💎هیچ چیز از هیچکس بعید نیست💎

شوهرت با کدوم مدلت اوکیه

👑از قضـاوتـ مـردم دلـگـیـر نـشـو،مـهـم تـویـی مـهـم خـودتـی کـه مـیـفـهـمـی دارن اشـتـبـاه مـیـکنـن مـهـم ایـنـه کـه الـان مـیـفـهـمـی کـی لـیـاقـتـ تـو رو داره ایـنـکـه مـیـفـهـمـی نـبـایـد بـرای هـمـه از خـودتـ مـایـه بـذاری از بـرداشـتـ مـردم نـتـرس…🥀🙃                                          
سوال اول شوهرت چی میگه کجایه کاره ؟؟

دوست داره رفت و آمد کنه اما خسته شده از رفتارای مادرش حتی به حرف پسرش هم کوتاه نمیاد میگه من اینجوری دوست دارم زنمو اما مادرش میگه بی حجابی زنت بی احترامی به ماست

دختر عزیزم 

شما حجاب رو بر اساس احساست انتخاب کردی برای همین راحت گذاشتی کنار 

و توجه نکردی که این مساله برای خانواده همسرت مهمه 

تو قراره بااین خانواده زندگی کنی پس باید کاری کنی که بینتون تنش ایجاد نشه 

بابت خرید عروسی خیلی خانواده ها از جمله خود ما رسم نداریم که عروس و داماد تنهایی برن خرید 

به نظر من شما از روز اول باید این اتفاقات را مدیریت می کردی تا روز بروز ارزشت پیش اونها بالاتر بره 

زندگی مشترکت رو با این جور مسائل بیشتر خراب نکن 

سعی کن کاری کنی که ناراحتی پیش نیاد اینجوری آرامشت بیشتره 

کناره گیری رابطتون سرد تر می کنه و به مرور رابطه همسرت باهات خراب میشه 

نظر شوهرت راجب پوششت چیه ... من یکبار مادر شوهرم به لباسم گیر داد محترمانه گفتم من و شوهرم باهم لباسم انتخاب کردیم گفت اون عقلش نرسیده بگه بده گفتم پس اشتباه از تو بوده که به پسر نارس بی عقل زن دادی شوهرم نشسته بود بهش ببین چ زبون درازه زنت .شوهرم گفت حرف حق میزنه مادر خودتم شروع کردی. پایان دخالت هاش تو پوشش من ...

دوست داره رفت و آمد کنه اما خسته شده از رفتارای مادرش حتی به حرف پسرش هم کوتاه نمیاد میگه من اینجوری ...

من مشابه اینو تو خانواده دیدم یه مدت اصلا نرو بذار شوهرت تنها رفت وآمد کنه اصلا هم درمورد خانوادش تو خونه صحبت نکن کم کم اوضاع درست میشه 

2706