2737
2739
عنوان

قطره ویتاگنوس و پریودی

5287 بازدید | 27 پست

سلام خانمای گل   من پریودام نامنظمه با قرص پریود میشم اگه قرص نخورم پریود نمیشم درمورد این قطره ویتاگنوس شنیدم خواستم اینجا نظر شماها هم بدونم کسی اینجا هست که استفاده کرده باشه من تنبلی تخمدان دارم میشه با این قطره مشکلم برطرف بشه ؟ و اینکه این قطره از گیاه پنج انگشت درست میشه ؟ چون تعریف گیاه پنج انگشت هم زیاد شنیدم و عکسی که رو قطره هست مثل گیاه پنج انگشته 

اره میگن گیاه پنج انگشت و قطره و قرص اینا همه یکی ان 

ولیییییی امان از گیاهش مزه زهر مار میده

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بله همون گیاه پنج انگشته.منم تنبلی دارم و پریودم نامنظم بود.جوشانده پنج انگشت میخورم پریودم خیلی منظ ...

شما هم بدون دارو پریود نمیشدین ؟ من تنبلی شدید دارم تخمدانام پر کیست شده رحمم نازک شده ازبس تخمک گذاری نداشتم و پریود نشدم   خیلی ناراحتم از این موضوع یعنی واسه منم جواب میده ؟ 

2738
قطره زمان میبره بعدش تلخ قرص بخر عالیه تجربه داشتم بهت میگم بخر بخور جواب گرفتی براحاجت دل منم دعاکن

قربونت عزیزم چشم حتما دعاتون میکنم ان شاءالله به همه خواسته هاتون برسین عزیزم