2737
2739
عنوان

یه رگه خون کمرنگ یک هفته قبل پریود

| مشاهده متن کامل بحث + 455 بازدید | 26 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا مشخص نیست که بارداری یا نه چون درداشون یکیه  و اینکه برای تهوع بارداری خییییلی زوده

ننیدونم چرا هرچی میخورم حالت تهوع میگیرم  دل دردممهم درد پریودی دارم هم شکمم سفت شده انگاری اندازه یه گرد تو رحمم گیر کرده   اینجور حالتی شدم

دلم نمیخواد اصلا یک درصدم فکرکنم پری داره میاد  ولی خب نمیشه دل خوش بود به این علائم

آخی عزیزم انشاءالله ماه بعد بارداری

من جلوگیری دارم

اگه خدا بهم بده معجزه میدونمش

ولی هنوز ۱۸ سالم تازه شده و ۱۰ ماهه عروسی کردم

ببینیم خدا کی نصبیمون میکنه 

انشاالله خدا به حق حضرت فاطمه دامنتو سبز کنه و دلتو شاد 

و یه بچه صالح و سلامت بهت هدیه بده روز مادر❤️

2731
من جلوگیری دارم اگه خدا بهم بده معجزه میدونمش ولی هنوز ۱۸ سالم تازه شده و ۱۰ ماهه عروسی کردم ببین ...

ای جانم ممنونم ازدعای قشنگت  خیلی حس خوبی بهم داد  انشاءالله شماهم هرچی ازخدا میخوای بهت بده

ننیدونم چرا هرچی میخورم حالت تهوع میگیرم  دل دردممهم درد پریودی دارم هم شکمم سفت شده انگاری اند ...

اگه حالت تهوت موندگار باشه که بارداری چون من اطرافیانمو یکی دوتا دیدم از همون روز اول ک باردار شدن از هر چیز و ناچیزی تهوع میگرفتن😃

ننیدونم چرا هرچی میخورم حالت تهوع میگیرم  دل دردممهم درد پریودی دارم هم شکمم سفت شده انگاری اند ...

انشالله بارداری 

ولی هیچ وقت استرس نداشته بود بیخیال باش بارداربودی که خدارو شکر باردار نبودی ماه بعد 

یکی از علت های ناباروری استرس و نگرانی  اینو میدونستی

خدایا ممنون که پسرمو صحیح و سالم گذاشتی تو بغلم پسرم در تاریخ 1399/11/26 دنیا اومد البته قرار بود 1399/1۲/7 درهفته ۳۷دنیا بیاد که بخاطر مسمومیت بارداری زودتر دنیا اومد    پسرم منو آجی دنیا و بابایی بیصبرانه منتظرت هستیم 😍😍 اگه میشه برا سلامتی پسرم یه صلوات بفرستین                تیکرم به وقت سزارین  برامون دعا کنین سالم از اتاق عمل در بیایم 😘
2740
انشالله بارداری  ولی هیچ وقت استرس نداشته بود بیخیال باش بارداربودی که خدارو شکر باردار نبودی ...

آره خیلی مضطربم الان یه کوچولو خون دیدم انقد ناراحت شدم و دنیا رو سرم خداب شد که زود اومدم تاپیک زدم

لانه گزینی ینی چی ببخشید میپرسم قاطی میکنم همیشه😁

یعنی سلول تخم تشکیل شده از تخمک و اسپرم به دیواره رحم متصل میشه و یک خونریزی خیلی کم در حد یک لکه ایجاد میکنه.

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم