2733
2734

پسرمن ۸ ماهه هست امروز از شب تا صبح تو خواب سرفه میکرد صبح که بیدار شد بازم سرفه که احساس کردم خلط هم داره

زود بردمش دکتر دارو داد و یه آمپول هم نوشت گفت اگه احساس کردی بهتر نشده و داره بدتر میشه ببر بزنش

الان هم به زور خوابیده گریه میکرد و شیر هم نمیخورد

تجربه هاتونو بهم بگید دستتون درد نکنه روزتون هم مبارک❤🥰

داستان خنده دار زندگیم👉🏻😻😹بی‌بی‌چک‌مثبت😍 لکه بینی 🤒سونوقلب۹w💕 سونوان‌تی 🤩سونوآنومالی👕 طول‌سرویکس۲۵وسرکلاژ🤦🏼  انقباض‌رحمی‌هفته۲۸🤷🏼 کنترل‌انقباض‌باقرص🤕NSTاول‌وثبت‌نشدن‌انقباض😶 NSTدوم‌وثبت‌انقباض‌زایمان😕 زایمان اورژانسی در هفته۳۶سزارین‌اختیاری 🤰🏻🤱🏻#خدا💚  علمدار ها همه زیبان🌟 ، ولی بی دست زیباتر💫  درخواست دوستی❌= گزارش✔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خونه رو گرم نگه دار بیرون نبرش حتی با ماشین شیر گرم جدا از شیر خودت بهش بده مایعات گرم پیشش بشین ...

میترسم چند هفته یا چند ماه طول بکشه آخه اینجا خیلی دیدم میگن مثلا یه ماهه خوب نشده😥

داستان خنده دار زندگیم👉🏻😻😹بی‌بی‌چک‌مثبت😍 لکه بینی 🤒سونوقلب۹w💕 سونوان‌تی 🤩سونوآنومالی👕 طول‌سرویکس۲۵وسرکلاژ🤦🏼  انقباض‌رحمی‌هفته۲۸🤷🏼 کنترل‌انقباض‌باقرص🤕NSTاول‌وثبت‌نشدن‌انقباض😶 NSTدوم‌وثبت‌انقباض‌زایمان😕 زایمان اورژانسی در هفته۳۶سزارین‌اختیاری 🤰🏻🤱🏻#خدا💚  علمدار ها همه زیبان🌟 ، ولی بی دست زیباتر💫  درخواست دوستی❌= گزارش✔
2731
برای پسرم لیمو شیرین خیلی تاثیر داشت

چند ماهش بود نی نی؟ من امروز با ترس و لرز یکم بهش دادم اولین بارم بود

چقدر بهش بدم؟ آب نصف یه لیمو شیرین متوسطو بهش دادم حدود ۲ قاشق

چند ماهش بود نی نی؟ من امروز با ترس و لرز یکم بهش دادم اولین بارم بود چقدر بهش بدم؟ آب نصف یه لیمو ...

۷ماه و نیم اینا دکترش  لیموشیرین رو گفت مشکلی نداره مصرفش ۱۵ سی سی در روز ولی پسرم یبوست داشت گفت زیاد تر بده که برطرف بشه 

دنیا ی کابوسه ؛ و تو نمیتونی بیدارشی....😞
 ۷ماه و نیم اینا دکترش  لیموشیرین رو گفت مشکلی نداره مصرفش ۱۵ سی سی در روز ولی پسرم ...

ممنون مهربون