2737
2739

من ۳۱ هستم شوهرم ۴۳ ویه دختره ۸ساله دارم میخام بدونم خوبه بچه دوم یا نه مثل اولی درد سر داره باتوجه به تجربه دوم واین سراولی هم بارداری هم زایمان هم بزرگ کردن خیلی ادیت شدم وچشمم ترسیده خودم زیاد مایل نیستم فقط در حد حرف میخام ببینم راضی هسین میشه که دومی تجربش بهتر از اولی باشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

سلام عزیزم

تا اخر دنیا بندیس اره منم قبلش خیلی تحقیق کردم و ازدخترخاله تکفرزندم پرسیدم چزوره؟

گفت خوب نیست تک فرزندی

به نظرم صد درصد اقدام کن

به مسائل دیگه فکر نکن فقط بدون خدا دوست داره 

پدرادم درمیاد به خدا من دوتابچه ۵ ساله و۵ ماهه دارم باورمیکنی دیشب داشتم برای شوهرم گریه میکردم خسته شدم ازدست بچه ها خیلی سخته اگه بخوایی بیاری باید بدونی که حداقل دوسال اول باید دوام بیاری پسر من خیلی اذیت میکنه خیلی بغلی و نق نقو هست من که خیلی سختمه باخودم میگم اون دوران که یدونه بچه داشتم انگار مجرد بودم 

رفته سردار نفسی تازه کند برگردد ...🌎                              جهت تعجیل درظهور و سلامتی آقا امام زمان (عج ) صلوات  ا‌‌َلهُمَّ عَجِل لوَلیِّکَ الفَرَج 🤲🤲 

من دومی بهتر بود دیگه تجربه داشتم استرسم کمتر بود از همه لحاظ بیماری و این چیزا الانم 8 ماهشه پسرمم خیلی دوسش داره همش میگه مامان 20 تا بچه بیار 🤣🤣 سرگرم میشن و فردا هم تنها نیستن بالاخره پدر و مادر همیشه کنار بچه هاشون نیستن گناه دارن تک باشن 

2706