2737
2739
عنوان

در مورد این کیف نظر بدید + عکس

361 بازدید | 36 پست

سلام خانوما من این کیف رو ۵_۶ سال پیش خریدم

همون موقع کلا ۲_۳ بار تو عروسی و مجلس دست گرفتم

حالا امروز یه جا میخوام برم مولودی خونه فامیل شوهر

دیدم این کیف نوعه و ندیدنش

●خواستم بپرسم آیا این کیف خز و ضایع شده مدلش دیگه بیخیالش بشم بندازم بره ؟🤔

یا نه خیلی خز نیست استفاده کنم یه ۳_۴ جای دیگه 😅 

‌         ܩߺࡅ߳ܫܤܒ‌ܩܢ ࡅ߲ܤ                                           ܒ‌ܦ‌ࡄߺتߺܙ ܒ‌ࡆܝࡄ݅ߺߺتߺࡍ߭‍ߺࡄ݅ߺࡍ            ♥️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باید التماس کنن برا کیف؟؟بذارخب 

اتفاقای الانت و مشکلات الانت ساله دیگه ی درصدم برات ارزش ندارن ، سال دیگه تمامه مشکلات الانت حل شدن و حتی بعضیاشو یا یادتم نمیاد ، پس از زندگیت لذت ببرو انقدر درگیر مشکلاتت نشو.
2728
2738

خب همون تاپیک اول عکسم بذارید باور کن دوستی بیشتری نظر میدن 

دلانای مامان و بابا  عاشقتیم دختر قشنگم  انتظار دیدنت  قشنگ ترین  و سخت  ترین  انتظار دنیاست😘😘😘قراره تو  ی پرنسس بشی قول میدم

تازه رفته تمیزش کنه عکسسسس بگیییره بییییاد بذاره صبر کنید دوستان

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...