2737
2734
عنوان

مورچه اگر رفت تو گوشتون

1314 بازدید | 32 پست

نمیدونم تجربه شو داشتین یا نه . وقتی میره تو گوش خیلی حالت بدی میشه . هر چند ثانیه یبار یجوری میشه افتضاح قابل وصف نیست وقتی ۱۲ سالم بود همیشه قبل خواب هم پوست میوه ای چیزی داشتم میریختم رو جایی ک میخوابیدم حتی رو تخت میرفتم با صورت و مثلا دور لبی که شیرینی چیزی بوده باشه میخوابیدم . باز  امشب رف تو گوشم تازه بیدار شدم برا همین یه دو قطره اب ریختم تو گوشم با گوش پاک کن اروم تمیزش کردم بی وجدانو در اوردم از تو گوشم . بچه ها برای اینکه بتونین تو خونه سریع خودتونو راحت کنین ، باید از قبل رفته باشین پیش گوش و حلق بینی ک دقیق بدونین تل چ حد میشه چیزیو وارد گوش کرد که اسیب نبینه گوشتون . وگرنه نمکنه خودتونو کر کنین ک خیلی خطرناکه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من میرم بخوابم خوابم بهم نخوره منتها ، همیشه جایی ک میخوابیدو از قبل تمیز کنید من همیشه رو تختم میخوابیدم ولی الان امشب اومده بودم پایین یه اتاق دیگه روی زمین . الانم  متوجه شدم داداشم از قبل یه بیسکوییتی ریخته بود . خلاصه ک سلامتی خصوصا سلامتِ اندامای بدن و گوش ها  بشدت مهمه . یادتون نره صورت و دور گوشتونو کامل شب بشورین و خشک کنین . خود رخت خواب یا تختون و اطرافشو ام جارو کنین حتما . و یادتون نره موسیقی گوش دادن با صدای بلند یا نزدیک گوش اوردنه اسپیکر گوشی و هکدزفری و ... بعد ها باعث میشه گوشتون اسیب ببینه . اسیب جدی جوری ک دیگه زود به زود درد بگیره .... شب خوش

2740
مورچه بره داخل گوش خودش میمیره نیاز نیست خودمونو کر کنیم 🤣🤣🤣🤣

بله عزیزم ممکنه بمیره . ولی ممکن هم هس طول بکشه . برات پیش نیوموه ک اینو میگی نمیدونی تا بخواب بمیره یا بیاد بیرون ادم چی میکشه . 

من بچه بودم رفتم هنوز یادمه یه صدایی میداد انگار اژدها تو گوشم بود ازبس خرِ خرِ میکرد 

مادرم روغن زیتون ریخت داخلش در اومد 

⚘خدایا خودت  مواظب عزیزانم  باش⚘ 💓 الحمدالله💓