2737
2739
عنوان

کاشکی میشد به گذشته برگشت ..

157 بازدید | 14 پست

و خیلی از اشتباهات رو تکرار نکرد ...

گاه دلسوز است و گاهی سخت میسوزاندم           عشق گاهی مادرست و گاه هم نامادری                                    💕💕💕 

هعی🚶‍♀️

عجب صبری طبیعت ساخته واسع ما،من ایوب زمانم•••ی شب، شب شب تیره انگا روح اَ تنت میره دل از ننه بابا از رفیق حتی اَ وطنت سیره:)سعی کن نباشد چیزکی تا مردم نگویند چیزها••• 🫠🚬هی اشکا میخواد بریزه من پلک میزنمُ میخندم:)...🌱گرگ رو از هر طرف بخونی گرگع،همین صداقتشع ک جذابش میکنع 🫠حاجی ی جوری حرف دیگران براتون مهمه ک انگار انگشت وسط ندارین..😐@سحر_هسدم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاش  

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
2731

امضام:/

میری تو گذشته تو خاطرات یاد حرفاش میوفتی مثل همون موقع ذوق میکنی میخندی انگار داره الان اتفاق میوفته بعد یهو به خودت میای میبینی همش مال گذشتس اونجاست که بد میشکنی😑
2740
از اشتباهاتت درس بگیر  و پُل کن برای رسیدن به اهدافت  و بعد فراموشش کن و به باد بسپار&nb ...

حتی اگه این اشتباه کل زندگیت رو تحت شعاع قرار داده باشه ..‌مشکلات حل نشدنی برات به بار بیاره

گاه دلسوز است و گاهی سخت میسوزاندم           عشق گاهی مادرست و گاه هم نامادری                                    💕💕💕 
چرا ، اون سال چکار نمیکردی یا میکردی ؟؟ 🌹💔

بهترین دوسال عمرم بوده 

خیلی خوشحال بودم سرخوش بودم 

اونموقع یه دوست خوبم تو زندگیم داشتم 

تفریحات اون دوسال خیلی بهم چسبید 

حال و هوای خیلی خوبی بود 

2706