2733
2734
عنوان

سوختگی یکی از کابلهای آشپزخونه

78 بازدید | 14 پست

ساعت حدود نه...ماشین ظرفشویی روشن...یهو بوی سوختگیه کابلی که به آشپزخونه برق رسانی میکنه بلند شد...چند بار این اتفاق میافته ولی ایندفعه شدیدتر بود...منم حول شدم سریع ماشین ظرفشویی رو از برق کشیدم اصلا هم نگاه نکردم ببینم چند دقیقه از تایمش مونده...بعد بازش کردم کفش پر آب...حالا میترسم اگه برنامه شست و شوی کامل رو از اول بزنم دوباره بوی کابل بلند شه یا خدایی نکرده آتیش بگیره...به نظرتون اگه از برنامه خیس خوردن که فقط یه ربع طول میکشه استفاده کنم  اون آب کف ظرفشویی هم جمع  میشه؟

روضه ندارد تنی که سر ندارد؟؟...تنی که جای بوسه مادر ندارد؟؟!!!😢😢💔💔💔💔

برقکار بیاد ببینه بهتره

بعد روشن کن

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

اگه  مدت طولانی آب اون تو بمونه با اینکه بعدش آب تخلیه هم بشه  تا یه مدت ارور میده  باید در ماشین رو باز بزاری یا ۴۵ درجه به چپ کج بزاریش تا درست بشه 

مال منم دقیقا مشکل شما بود  محافظ ماشین ظرفشویی اتصالی کرد 

شما باید دوشاخه رو مستقیم بزنی تو پریز  یا اینکه ازین محافظ  سه راه ها که به پریز میزنن بزنی بعد دوشاخه ی ماشین ظدفشویی رو بزن توش و بزار یبار خالی بشوره  اخرش اب رو هم تخلیه کنه .

اگه با همین مشکل که سیم کشی داره دوباره روشن کنی یوقت ماشینت میسوزه 

حتما با نمایندگی تماس بگیر  یا یه برق کار بیاد  درست کنه سیم کشی اشپزخونه رو 

آیدی پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_ba_sayoo
اصلا دست نزن برقکار فردا بگو بیاد برای من نقطه اتصال به پریز سوخته بود 

ببین داشتم ظرف میشستم بعد دیدم از نزدیکای ورودی آشپزخونه یه دودی مثل دود عود ولی خفیف تر داره بلند میشه ولی هیچ بویی نبود...عجیب بود برام گفتم این دود چیه!!! بعد دیدم بوی وحشتاک سوختگی بلند شد...سریع برق آشپزخونه رو خاموش کردم  ماشین ظرفشویی رو از برق کشیدم... دست زدم دیدم کلید برق آشپزخونه گرمه...دقیقا اون دود از همون جا بلند میشد!!

اگه  مدت طولانی آب اون تو بمونه با اینکه بعدش آب تخلیه هم بشه  تا یه مدت ارور میده  ب ...

محافظ نداره...مستقیم میزنیم به پریز...مشکل از سیم کشی آشپزخونست...کابلش ضعیف شده...کلید لامپ آشپزخونه داغ شده بود...اما شوهرم میگه اینا اتصالشون سری...به ماشین ظرفشویی هم ربط داره...شانس شوهرمم خونه نیست😐

ببین داشتم ظرف میشستم بعد دیدم از نزدیکای ورودی آشپزخونه یه دودی مثل دود عود ولی خفیف تر داره بلند م ...

برای ما هم بوی شدید سوختگی اومد کلا سر پریز ذوب شده بود 

شوهرم فرداش رفت عوض کرد البته با برقکار مشورت کرد سوال پرسید اون گفت چیکار کنم.

شانس آوردیم ما داشتیم می‌رفتیم سفر یهو بو رو شنیدم

من همیشه سفر رفتنی ماشین رو روشن میکنم میرم 

خیلی شانس آوردیم ما 

آتیش سوزی میشد 

اگه  مدت طولانی آب اون تو بمونه با اینکه بعدش آب تخلیه هم بشه  تا یه مدت ارور میده  ب ...

الآن روشنش کردم در حد 10 ثانیه بعد خاموش کردم...فقط آبش جمع شد بعد خاموش کردم از برق کشیدم...

برای ما هم بوی شدید سوختگی اومد کلا سر پریز ذوب شده بود  شوهرم فرداش رفت عوض کرد البته با برقک ...

آره خییییلی خطرناکه...من خودم شده بود ماشین ظرفشویی یا لباسشویی روشن باشه مثلا برم تا سر خیابون بچه رو از مدرسه بیارم ولی دیگه این کار رو هم نمیکنم...واقعا فکر کن آدم خونه نباشه و این اتفاق بیافته!!!

2706