2752
2734
پسرم 3 سال و تقریبا4 ماهشه خودم روانشناسی خوندم و توی تمومه کتابهام نوشته بود که کودکان از 3 سالگی بسیاری از رفتارهای اجتماعی رو از همسالانشون یاد میگیرن اون زمان من بچه ای نداشتم و به همه میگفتم بچه هاتونو مهد بذارین ولی الان که خودم مادر شدم احساس میکنم که نمی تونم از خودم جداش کنم آخه خیلی چیزهای بدی راجع مهد های کودک شنیدم و هر کسی بهم رسید گفت مهد نذار اکثرا بچه هاشون یا مریض شده بودن یا با اونا بد رفتاری شده بود اینو میدونمک که باید خوب گشت و مهد خوب پیدا کرد ولی دور و بر من اینجور مهد پیدا نمیشه چیکار کنم ؟
برای دومین بار که مادر میشوی تازه به وسعت قلبت پی می بری💜 خدایا شکرت💜
البته من هر روز بسیاری از مفاهیم آموزشی رو خودم باهاش کار میکنم و الان خیلی چیزا رو بلده ولی تنهاست هیچ همبازی نداره منم هر روز وقت نمیکنم پارک ببرمش
ب نظر من بچه باید از نظر همه چی استقلال داشته باشه بعد بره مهد مثلا راحت خوراکیش بخور تنها بره دستشویی کامل بتونه حرف بزنه .و همسن ش ارتباط برقرار کنه اول برو باهاش کارگاهههای مادر وکودک ببین اونجا بهش خوش میگذره مثلا پسر من عاشق اینکه با هم سنش بازی کنه ولی نمتوته هنوز خوب حرف بزنه بخاطر همین ی کم عصبی میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پسر من سه سال و هفت ماهشه، چهار روزه گداشتمش مهد، یه کم دلم تنگ میشه تا ظهر که بیاد ولی فکر کنم کار درستی کردم. البته من دو تا بچه دارم و برای اینکه از الان از مهد و مدرسه زده نشه هفته ای سه روز میذارمش
بس که زندگی نکردیم وحشت از مردن نداریم/ ساعتو جلو کشیدن وقت غم خوردن نداریم/ تو هجوم این همه حرف هر جوابی یه سقوطه/ تو بگو هر چی که میخوای من که سنگرم سکوته
پسر من 3سال و 9ماهشه میره مدرسه زبان بسیاااااااار عالی
مادرها شبیه نخ تسبیح میمانند، به نسبت دانه ها کمتر خودنمایی میکنند اما اگر نباشند هیچ دانه ای کنار دیگری نمیماند!... خدایا نخ هیچ تسبیحی پاره نشود... الهی آمین
از نظر ارتباط برقرار کردن که به طرز عجیبی اجتماعیه و خیلی زود با بچه ها دوست میشه حرف زدنش خوبه کم رو و خجالتی هم نیست خودش میگه مامان می خوام برم مدتودک ولی تو هم بیا
بنظر من دیگه مهد واسش مناسب نیست باز هم نظر شما مهمه. ولی مهد از ساعت 8که صبحونه بخورن 9تا12آموزش دارن و بعدش هم ناهار و خواب و بازی بیشتر جنبه نگهداری داره
مادرها شبیه نخ تسبیح میمانند، به نسبت دانه ها کمتر خودنمایی میکنند اما اگر نباشند هیچ دانه ای کنار دیگری نمیماند!... خدایا نخ هیچ تسبیحی پاره نشود... الهی آمین
من دلم میخواد بچم بازی کنه و بهش خوش بگذره فقط، مگه چقد سن که از الان بخوایم روشون فشار بیاریم واسه آموزش؟من خودم بچه درس خون بودم، الان چی شدم؟ غیر اینکه بهترین روزای عمرم به درس خوندن و اموزش این و یادگیری اون گذشت و از کودکی چیزی نفهمیدم
بس که زندگی نکردیم وحشت از مردن نداریم/ ساعتو جلو کشیدن وقت غم خوردن نداریم/ تو هجوم این همه حرف هر جوابی یه سقوطه/ تو بگو هر چی که میخوای من که سنگرم سکوته
تیر 90 باید بره پیش؟ من بردمش مهد گفتن باید بره کلاس نوباوه ها
2706