2733
2739
سلام .شوهرمن یک ساله با یع زن بهایی رابطه داره به عشق این که به واسطه این زن بره امریکا شش ماهه چون بهایی ها سریع می رن اون طرف . حالا داره به من فشار می یاره که توافقی با 20 ملیون تومن تمام کنیم دخترمو برده مدرسه هم نمی فرسته که یه وقت من بچه رو نبینم خیلی پسته خیلی. دخترم 9 سال قمریش تمومه و دوست داره پیش من باشه .حالا من می خوام توافقی تموم کنم اما نگرانم اگه بچه رو تو یه ملاقات برداره ببره و از کشور خارج کنه چیکار کنم . اون زن عوضی داره اینا رو بهش یاد می ده. ایا راهکار قانونی هست که دخترمو ممنوع الخروج کنم چون به وکیلم گفته دخترم پیشش باشه اگه توافق کردیم اما خیلی کلکه و کلاه برداره نمی دونم چیکار کنم یه هفتس بچه مدرسه نرفته
توافقی 20 میلیون!!! اجاره چند ماه خونت میشه این پول؟
کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مهریم 400 سکه هستش وکیل می گیه اجرا هم بزاری چیزی دستو نمی گیره چون مال و اموالشو پارسال زده به نام خواهراش مهریه رو تقسیط کن 20 تومن پیش می گیرن بقشم سه ماه یه سکه البته وکیلم می گه ولی ماهی 4تومن حقوقشه نمی دونم چرا وکیله این طوری گفت !!!
2738
مهریم 400 سکه هستش وکیل می گیه اجرا هم بزاری چیزی دستو نمی گیره چون مال و اموالشو پارسال زده به نام خواهراش مهریه رو تقسیط کن 20 تومن پیش می گیرن بقشم سه ماه یه سکه البته وکیلم می گه ولی ماهی 4تومن حقوقشه نمی دونم چرا وکیله این طوری گفت !!!
حداقل تا کارای دادگاه مهریه انجام بشه فکر کتم ممنوع الخروج بشه.....
دست رو هرچی میذاری میگن مشکل ما الان اینه؟ نه آقاجون، مشکل ما این طرز فکر توئه که میخوای یهو همه چی خوب بشه. باید از یه جا شروع کرد دیگه.....