2733
2734

سلام.. 

دختر من ۳ ماه و نیمشه ولی یارانه براش نمیریزن کجا باید برم پیگیری کنم؟ تو نت نوشته خودبه‌خود اضافه میشه اما نشده که

این ۸۳ که تو اسممه سال تولدم نیس خیلی پیرتر از این حرفام🤣 ۸۳ به میلادی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در جواب تاپیکم که گفتم زنای محیط کار شوهرم جلف میپوشن بهتون جواب میدم دوست عزیز، احتمال داره مشکل از اعتماد بنفسم باشه! اما خوشحالم که وجدانم بیداره...مطمئنم انقدر چهره و اندامم زیبا هست که اگر تنگ و کوتاه بپوشم و آرایش کنم مردش سهله زنا هم ازم چشم بر نمیدارن و اعتماد بنفسم میره بالا! اما انقدر برای همجنسم و حال خوبش و آرامشش احترام قائلم که به قیمت اعتماد بنفس و خود خواهیم و نشون دادن زیباییم به مردا هیچووووقت چنین کاری نمیکنم:)  من از این نمیترسم که شوهرم بهم خیانت کنه چون میدونه چه زنی داره...من دوست ندارم شوهرم زنان رنگ و وارنگ ببینه و دلم میشکنه....

2728
سلام رهاجان خوبی .داشتم کامنتای دوستان و شمارو راجب سایه میخوندم ،سوال داشتم میدونم میتونی کمکم کنی. ...

اگر بتونم چشم

این ۸۳ که تو اسممه سال تولدم نیس خیلی پیرتر از این حرفام🤣 ۸۳ به میلادی 

برا دختر منم خود ب خود واریز کردن فک کنم خدمات پلیس +۱۰ باید بری فک کنم

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم . خدایا چنان کن سرانجام کار  تو خشنود باشی و ما رستگار🙂
در جواب تاپیکم که گفتم زنای محیط کار شوهرم جلف میپوشن بهتون جواب میدم دوست عزیز، احتمال داره مشکل از ...

بیا برو تو کوچه😑

مشکل چشم های مرد هاس ن ارایش زن ها 

بخدا احمقید خیانت مرد هاتونو میندازید سر جلف بودن زن ها 

مردی که زنشو دوست داشته باشه تو بدترین موقعیت و وعضیت ظاهری میخوادش 

وقتی خیانت کثیف ترین و هیز ترین موجود زمین همسر شماس 

اعتقاداتت را برای خودت نگهدار و انسانیت را به تمام دنیا نشان بده! 🙂
2738