2733
2734
سلام دوستان این کفشا رو از فروشگاه مخصوص مهمانداران فرودگاه مهرآباد 85گرفتم فوق العاده راحت و طبی وشیک سایز 39 .بخاطر بارداریم به پام کوچیک شده نو هستش و 50 تومن بدون هیچ گونه چونه و تخفیف میروشم چون زیر 50 واسم نمیصرفه.دوستانی که تهران هستن میتونن برن قیمت بگیرن-این کیف چرم هم از میدون ولیعصر خریدم 110 تومن که به قیمت 70 میفروشم/ اینم شماره موبایلم 09128692993
الحمدلله كما هو اهله          دلبندم......بند بند وجودت را به خدایی میسپارم که بیشتر از من هوایت را دارد..خدایاااا سپاس🙏🙏🙏و این لحظات رو نصیب همه منتظران کن...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام با کیف و کفش تعویض میشه.البته کفش تخت میخام من
الحمدلله كما هو اهله          دلبندم......بند بند وجودت را به خدایی میسپارم که بیشتر از من هوایت را دارد..خدایاااا سپاس🙏🙏🙏و این لحظات رو نصیب همه منتظران کن...
2740
نگارین جون چه کفش ساده و زیبایی هست و خیلی هم به نظر راحت می اد. حیف که اندازه من نیست می شه ادرس فروشگاه رو بگید برم سایز 40 اش رو بخرم؟ مرسی توی اینترنت هم سرچ کردم چیزی نبود در مورد این فروشگاه
مریم جان سایز پات 40هست به پات میخوره
2706