2752
2734
عنوان

دوتا موضوع خیلی فکرمو مشغول کرده...

| مشاهده متن کامل بحث + 536 بازدید | 46 پست
من شوهرم از خودم حساستر بود نمیدونم چرا گیر داده که اینا خوبن منم گفتم تو خودشو میشناسی زنشو که نمیشناسی
مادر که میشوی، دیگر هیچ چیز جهان برایت مثل قبل نخواهد بود...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نه بیهوش نکردن اون موقع نمیتونست بدوبدو کنه راه میرفت اما نمیدوید فقط موضعی بی حس میکنند اون قسمتو پسرمو صبح زود بلند کردم بردمش بعد تو اتاق عمل مارو بیرون کردند یه چهل دقیقه ای طول کشید ده دقیقه اولش گریه میکرد بعد صداش نیومد مادرشوهرمم اوایلش تو اتاق بود منو راه نمیدادن بهم گفت پسرت خوابیده از بس خسته بوده وگریه کرده اون موقع خوب استرس داشتم بعد خداروشکر خوب شد یه سه چهارساعت اولش نبستمش دکتر گفت تا 48ساعت نبندی اما مگه میشه ؟! من یه پوشک سایز بزرگتر بستم بهش هم اینکه کثیف کاری میشه همم هی اونجاش میخوری به این ور واون ور بیچاره دردش می اومد هم اینکه خودش اون جاشو میدید میترسید منم تتراسایکلین زدم بستمش دیگه گریه نکرد فقط شب چون غلت میخورد دور وبرشو پر بالش کردم که به رو نخوابه شب اول نخوابیدم همش مواظبش بودم یه هفته ای جوش میخوره من روزی سه چهار بار تتراسایکلین میزدم بهش
مرسی عزیزم خداااااااا چهل دقیقه؟ من میمیرم تا اون موقع بچه با دکترا تنها بمونه که سکته میکنه بچم گریه میکنه که نمیذارن حداقل باباش پیشش باشه؟
عزیزم شمارو راه نمی دن تازه دست وپاهاشونم میبندن که تکون نخورن چون میخوان اون قسمتو ببرند نباید هیچ تکونی بخوره دیگه مادرشدن همینه عزیزم الان که نمی فهمه ببرمش بعدا نمیاد باهات
خوب وانی خودتو بذار جاش دستو پاتو ببندنو دورت کنن اونجاتو ببرن زهر ترک میشی خوب البته ببخشیدا
همون بذارن یه قیافه آشنا پیشش باشه مشکلی ندارم من خودم تحملشو ندارم ولی شوهرم باشه حداقل بچم احساس امنیت میکنه موندم چجوری تو مهد ولش کنم بیام سر کار
2706