2733
2734
عنوان

دوتا موضوع خیلی فکرمو مشغول کرده...

| مشاهده متن کامل بحث + 536 بازدید | 46 پست
من پسرمو پانزده روزگی ختنه کردم ولی شکر زود خوب شد من جز مادرم به کسی برا نکهداری بچه اعتماد ندارم.شوهر خودمم همینطور مهم اینه بچه پیش کسی که میمونه چه چیزی یاد میگیره
این روزها طرح روی جلد آدمهاست که پرفروششان میکند ، نه متنشان . . .
بخدا موندم چه کنم دلم نمیاد بچمو دست هیچکس بدم اونم با اینهمه خبرای بد که در مورد آزار بچه ها میشنوم این خانومه وضعشون اصلا خوب نیست و شوهرش کارمند رسمی نیست و حقوقش کمه مامانم میگه تو که نمیشناسیشون بعدم مادره دیگه شاید ببینه تو چیزای خوشگل تن بچت میکنی و غذای خوب براش میذاری حسودی کنه و ناراحت بشه و بچت اذیت بشه بعدم مهد رو میتونم ییهویی سر بزنم وقت و بی وقت ولی خونه اون بخوام برم حتما باید زنگ بزنمو اینا. از طرفی نمیدونم مهد بچه رو چجوری نگه میدارن که
مادر که میشوی، دیگر هیچ چیز جهان برایت مثل قبل نخواهد بود...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه تو دست غریبه که سهله دست فامیلم نسپر من پسرمو فقط پیش مامانم میذارم حتی به مادرشوهرم هم نمیتونم اعتماد کنم خیلی سخته اگه بچه آسیب ببینه تا آخر عمرت پشیمونی میکشی
یا رب از ابر هدایت برسان بارانی ******پیشتر زانکه چو گردی ز میان برخیزم
من پسرمو یک سالگی ختنه کردم خوب بودفقط روز اول اذیت شد بعدش یه پوشک یه سایز بزرگتر به پاش بستم راه می رفت قشنگ یکسره هم بهش تتراسایکلین میزدم یه هفته ای خوب شد ببین تا بچت راه نیفتاده وفضولیاش شروع نشده برو ختنش کن اشتباه میکنی اگه بذاری بزرگتر بشه هم خودش هم شما بیشتراذیت میشین
من پسرمو پیش مامانم ومادرشوهرم میذارم بهشون اطمینان کامل دارم اماغریبه نمیتونم اعتماد کنم اصلا همون حقوقی که میخوای به غریبه بدی واسه مامانت یا مادرشوهرت یه چی بخربده من دانشگاه میرفتم بچمو نگه میداشت مادرشوهرم عید براش سرویس آرکوپال خریدم
منم ترجیح میدم بچمو بذارم مهد . که اگه خدای نکرده اتفاقی افتاد و کوتاهی کردن بدون دودروایسی بتونم یقشونوجمطع کنم . از طرفی مهد یه اصول و قواعدی داره که ممکنه خانم همسایتون این مسایل رعایت نکنه.
وانی جون مامانم تو شهر دیگه هست که حدود 60 کیلومتر باهامون فاصله دارن هیشکیو نداریم اینجا تا الانم کلی تلاش کردیم شیفتامونو هماهنگ کردیم حداقل یکیمون خونه باشیم بعضی روزا هم 3-4 ساعت سر کار نگهش میداشتیم آخه با شوهرم همکارم شوهرم چون با این آقا صمیمیه میگه بدیم اینا نگهدارن و بهش اعتماد داره ولی منم گفتم به مهد بیشتر اعتماد دارم و زنشو نمیشناسم نمیتونم اعتماد کنم
مادر که میشوی، دیگر هیچ چیز جهان برایت مثل قبل نخواهد بود...
2706