2737
2739

سلام دوستان.

دوستم بارداره ۱۸ هفتگی رفت سونو اینو بهش گفتن بعد رفت نوار قلب گفت خوبه بدنی ولی دنیا اومد باید بیاریش چکش‌کنم.میخواستم بدونم‌کسی چنین تجربه ای داشته ؟بچه دنیا اومد مشکل نداشت؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
انشالله که چیزی نباشه اکو هم داده ؟ پیگیری های دیگه انجا م داده ؟ من توهمین سایت دونفر خوندم این مش ...

نه دیگه فقط همون اکو.خیلی نگرانشم خدا بعد از ۷سال بهش داده

به منم همینو گفتن دوبار رفتم اکو قلب بار دوم دکتر گفت که اون سوراخه بسته شده و دیگه نیست اکه دوست داشتی به دنیا آمد بیار چک کنم

گر به دولت برسی مست نگردی مردی ،  گر به ذلت برسی پست نگردی مردی ، اهل عالم همه بازیچه دست هوسند ، گر تو بازیچه این دست نگردی مردی
بعد دنیا اومد مشکل داشت؟

یکیشون گف بدنیا اومد ۳ روز بعدش مرد 

یکیشونم گفت ۵ سالش شد ولی هم دردو مریضی  بیمارستان بستری بوده ود ۵ سالگی فوت شد

اونا چیزای مختلف نوشته بود سوراخ بود نقطه بود نمیدونم چی بود  

من اتفاقی خوندم  

حالا شما سرچ کن بعضیا واقعا مشکلی نیست رفع میشه 

من دقیق نمیدونم  حالا به دوستت نگو نگرانش نکن 

پیگیری بررسی کنه انشالله چیزی نیست 

دکتر سونو بهش چی گفته

2738
به منم همینو گفتن دوبار رفتم اکو قلب بار دوم دکتر گفت که اون سوراخه بسته شده و دیگه نیست اکه دوست دا ...

خداروشکر پس رفع شد انشالله بسلامتی بیاد بغلت 

خوندم که بعضیا کامل نشده به مرور کامل میشه رفع میشه مشکلی نداره 

عزیزم اگه اکو قلب رفته گفت مشکلی نیست پس خوبه

اینی که میگن بعد تولد بیار چک بشه به همه میگن

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

منم بچم همش اریتمی قلبی(نا منظمی ضربان قلب) داشت یه اکوژن فیوژن هم تو قلبش بود که در واقع یه نوع رسوب کلسیمه. تو اکو بارداریم مشکلی نبود ولی دقیقا به دلیل نامنظمی قلبش مجبور شدم زود به دنیا بیارمش. بعد دوباره اکو دادم گفتن یه قسمتی از دریچه قلبش مشکل داره و باید چهار ماهگی دوباره ببرمش اکو گفتن احتمالا رفع بشه

اگر سوراخ باشه که دیگه خیلی رایجه و همشون عمل نمیخان. 

ان شاالله که خیره

من یه مادرم با یه کانال لباس بچه ی خوب تو ایتا   بهم سر بزن حتما  https://eitaa.com/joinchat/4135387430C5fbc11ca9b
یکیشون گف بدنیا اومد ۳ روز بعدش مرد  یکیشونم گفت ۵ سالش شد ولی هم دردو مریضی  بیمارستان ب ...

وای بندخدا...نه نمیگم.توکل به خدا انشالله همچین چیزی نباشه مرسی عزیز