2733
2734
عزیزم منم خیلی میترسیدم  ولی دیگه رفتم 😁 بگو کاملا بی حس شه  یه جای مطمئن برو  م ...

مشکل من اینه پوست بی حس نمیشه🥺حتی سر زایمان بخیه زدن مامارو حس میکردم و وحشتناک درد داشت میگفت بیشتر از این نمیتونم بیحسی بزنم ولی من کامل بی حس نمیشدم.  برای ابروم هم مردم و زنده شدم. با اینکه استانه تحمل دردم بالاست 

زنی را میشناسم من،که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن،درون اشپزخانه،سرود عشق میخواند…نگاهش ساده و تنهاست،صدایش خسته و محزون،امیدش در ته فرداست………زنی هم زیر لب گوید گریزانم از این خانه،ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……زنی با تار تنهایی لباس تور میبافد،زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند………زنی را میشناسم من که میمیرد ز یک تحقیر ،ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر……زنی با فقر می سازد،زنی با اشک میخوابد،زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند…زنی واریس پایش را زنی درد نهانش را، ز مردم میکند مخفی ،که یکباره نگویندش چه بدبختی،چه بدبختی……زنی را میشناسم من که شعرش بوی غم دارد،ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد…                                تقدیم به بانوان سرزمینم که هرکدام در پس لبخندشان،غمی پنهان دارند…به امید روزی که تمام زنان و دختران این مرز و بوم شاد و آزاد باشند😔
عکس فیبروز قبلیمو فرستادم دیدی؟

نه ندیدم عزیزم اگه میشه باز بذار

زنی را میشناسم من،که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن،درون اشپزخانه،سرود عشق میخواند…نگاهش ساده و تنهاست،صدایش خسته و محزون،امیدش در ته فرداست………زنی هم زیر لب گوید گریزانم از این خانه،ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……زنی با تار تنهایی لباس تور میبافد،زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند………زنی را میشناسم من که میمیرد ز یک تحقیر ،ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر……زنی با فقر می سازد،زنی با اشک میخوابد،زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند…زنی واریس پایش را زنی درد نهانش را، ز مردم میکند مخفی ،که یکباره نگویندش چه بدبختی،چه بدبختی……زنی را میشناسم من که شعرش بوی غم دارد،ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد…                                تقدیم به بانوان سرزمینم که هرکدام در پس لبخندشان،غمی پنهان دارند…به امید روزی که تمام زنان و دختران این مرز و بوم شاد و آزاد باشند😔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

مشکل من اینه پوست بی حس نمیشه🥺حتی سر زایمان بخیه زدن مامارو حس میکردم و وحشتناک درد داشت میگفت بیشت ...

واااای 

اووووف کل بدنم درد گرفت😰

خیلی بده اینطوری که 😰

چرا کامل بیهوشت نکردن 

2731
مدلش قشنگه گلم بهت میاد صد در صد 

مرسی عزیزم..

الان خیلی چرب خیلی بدم میادد🥴

سری اول ک زدم کشیدگی و درد داشتم..

واسه ترمیم کشیدگی رو خیییلی کم حس میکنم..

لازمه باز هی چرب کنم؟؟

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
مرسی عزیزم.. الان خیلی چرب خیلی بدم میادد🥴 سری اول ک زدم کشیدگی و درد داشتم.. واسه ترمیم کشیدگی ...

آره گلم راستی منم رفتم ترمیم 🥴

یک هفته پیش رفته بودم دیروز ترمیم رفتم 😅

وای مال من خارش داره 😅

جیغ میزنم به شوهرم میگم میخاااااره🤣🤣🤣

حتما چربشون کن که خشک نشن بریزن