2737
2734
عنوان

چکار کنیم روزا تکراری نباشه؟

171 بازدید | 18 پست

هرروز صبح زود شوهرم میره سرکار، بعد می‌خوابم تا۱۱,بیدار میشیم با بچه ها ی چیزی میخوریم تلویزیون تماشا میکنیم، ظرف میشورم ، خونه رو تمیز میکنم ، بعدشم بیکار ، با گوشی بازی میکنم. کتاب میخونم. ولی دیگه واقعا برام سخت شده این روزمرگی ها. 

بخوان آدمی از رنجهایش قوی تر است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

عزیزم با وجود بچه که آدم همه وقتها پر میشه به نظرم اما حق داری چون روزها تکراری میشه. به نظرم با بچه ها برید شهر بازی هم اونا بازی میکنن هم شما حال و هوات ن عوض میشه. و اینکه روابطتونو بیشتر کنین و با اطرافیان رفت و آمد کنین و یا یه هنر و حرفه که دوست داری رو یاد بگیر تو خونه کار کن واست تنوع میشه 

خداحفظشون کنه ❤️ میتونی بری و اگه بقیه هم راضی به این شرایط بودن خوبه برای ما که بچه ها باهم میدون ب ...

اتفاقا سرکوچمون ی باشگاه هست ولی فکر میکردم اجازه نمیدن

بخوان آدمی از رنجهایش قوی تر است.

من خودم اکثر وقتهام پره حتی وسط هفته هم یا میریم مهمونی یا مهمون میاد آخر هفته هم همینطور گاهی اگه هوا خوب باشه آخر هفته میریم تفریح پارک یا،، و گاهی خرید. چند تا حرفه آرایشگری هم یاد گرفتم که چند وقت درگیر کتاب خوندن و کلاساش بودم. شمام اینکارارو بکن.