2737
2734
نمیدونم اِلام مامان پانیذ اسماعیلی و میشناسی یا نه اما اون چند روز پیش یه متخصص معرفی کرد که رژیم کت ...

عادت میکنی منم الان چند روزه رژیم کتو رو شروع کردم اولش سخته کم کم عادت میکنی

چرا نقرص گرفتید 

همش باید پروتینجات بخوری ذیگه مثل گوشت مرغ و ماهی همراه با روغن البته تقصیرر خودمم بود الیته من نمیدونستم نقرس با پروتینجات فعال میشه وگرنه شیوه خوردنمو عوض میکردم در کل رزیم مقطعی خوبیع

از تاپیک های قبل من دیدن کنید کاربر مذکر... چون بای پس کردم بخاطر تاپیک (دکتر خوب برای جراحی معده......) میام اینجا بلکه بتونم به کسی کمک کنم ....اینو‌ گفتم که زیاد قربون صدقه نرید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ریزشش خیلی زیاده؟؟؟ برنج و نون اصلا نداشت رژیمت؟؟ بعدشم رژیم تثبیت گرفتی؟

نه اصلا برنج و نون نداشتم فقط گوشت میخوردم با یکم سبزیجات و مغزیجات 

یکمم ماست یونانی 

رژیم تثبیت نگرفتم‌چون باردار شدم

2742
ریزشش خیلی زیاده؟؟؟ برنج و نون اصلا نداشت رژیمت؟؟ بعدشم رژیم تثبیت گرفتی؟

بر اساس چربی و پروتین میخوری 

از تاپیک های قبل من دیدن کنید کاربر مذکر... چون بای پس کردم بخاطر تاپیک (دکتر خوب برای جراحی معده......) میام اینجا بلکه بتونم به کسی کمک کنم ....اینو‌ گفتم که زیاد قربون صدقه نرید
عادت میکنی منم الان چند روزه رژیم کتو رو شروع کردم اولش سخته کم کم عادت میکنی

من اگر بتونم ۱۰ کیلو کم کنم عااااالیه 

ولی رژیم خیلی سخته برام😑

کاش خدا یه اراده ای بده بهم😮‍💨

البته من آرزومه ۱۵ کیلو کم کنم

2740

اینکه هر موقع میخواستی میخوردی خوب بود خخخخ برای پرخوری خوبه هم میخوری هم لاغر میشی

همش باید پروتینجات بخوری ذیگه مثل گوشت مرغ و ماهی همراه با روغن البته تقصیرر خودمم بود الیته من نمید ...

پس علت نقرص شما این بوده ..من چون زیاد به گوشت علاقه ندارم بیشتر سعی میکنم کوکو واینا بخورم..مث کوکو سبزی یا قارچ 

پس علت نقرص شما این بوده ..من چون زیاد به گوشت علاقه ندارم بیشتر سعی میکنم کوکو واینا بخورم..مث کوکو ...

خوبه ماهی میگو اب گوشت و جگر گوشت گوساله اینا پروتینش خیلی بالا من که نقرصم الان مزمن شده تا یکم از اینا میخورم فعال میشه شما که این رزیم میگیری هر چند یکبار یه ازماش اسید اوریک بده

بیشتر حجمش گوشت  مثلا ران سرخ شده با یه لیوان سالاد  یا دوتا تخم مرغ آبپز با نصف قوطی کب ...

خوب بوده

2706