2737
2739
به نظرم منظور گناهاییه که در حق دیگران کنیم وگرنه هدف از نماز خوندن فقط یاد خداعه برای خدا چه فرقی م ...

برای خدا این فرق میکنه که تو دستورشو  همونجور که خودش گفته رعایت میکنی یا هرجور که خودت دلت بخواد؟

تا جایی که من میدونم وضو جبیره برای وقتاییه که نمیتونی درست وضو بگیری مثلا دستت شکسته گچ گرفتی آب ب ...

درسته

امضامزیرسرت ی کم ذغال ونمک ونون خشک بزارتومشمای فریزر بزارتابالشت بخاب.دیگ کابوس نمیبینی.کابوسای وحشتناک جن وچیزای ترسناک منظورمه،این تجربه ی منه،شباساعت۳شب ازخواب میپریدم،چون توخواب میدیدم یکی باصورت وحشتناک دنبالمه یا یکی بااره برقی میبُرّه بدنمو،یاتوتاریکی جن دنبالم بود،ایناروگذاشتم زیرسرم و دیگ ندیدم.خانومایی ک زیر۲۰سالید ومجرد،براتون میخام نصیحت کنم.نزارید حسرت چیزای کوچیک ب دلتون بمونه.من مجرد ک بودم نمیزاشتن آرایش کنم.الان همسرم کاری نداره بهم ولی هرچه قدر هم آرایش میکنم بازم حسرت هست برام.انگار ک هیچ لذتی نداره،همه چی ب وقتش قشنگه.کافی شاپ برید بادوستاتون.بازار برید بادوستاتون.برید کتابخونه باهمدیگ خوب باشید.تنهایی برید گردش.عصری دلت گرفت برو پارک منتظرنمون ک یکی بیاد ببرت.برادل خودت،بروکاشت ناخن،مثلا وقتی پریودی.اگ غسل باکاشت روقبول نداری.برو دوتا موی مدل شاخ سوسکیتو رنگ کن.میبینی؟اینابرای من حسرته.خییییلی چیزای کوچیک هست.شاید براهمتون بی ارزش باشه اما برامن باارزشه.چون منع شدم.مادربزرگم منعم میکرد.نزارید حسرت چیزای کوچیک تودلتون بمونه.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ماهم نمی گیم نماز نخونه می گیم اون نمازی که قراره بخونیم صحیح بخونیم اگر صحیح خوندیم ان شاالله که ...

خوب همین دیگه اصلا قرار نیست قبول باشه یا نباشه مسئله فایده رسیدن با انسان هست،این نیست با کاشت بخونی کلا هیچ بشه و کار بیهوده ای باشه ولی بهترش اینه که بدون لاک باشه 

من فتوا صادر نکردم نظرمو برای استارتر گفتم ک به شما هیچ ربطی نداره 

عزیزم نظر شما برای خودتونه

مجوزی برای اشاعه ندارید

مثل اینکه من می خوام قلیون بکشم

بگم برای سلامتی مفیده

چون باعث تفریحه

خب این غلطه

در زندگی خودم به خودم مربوطه

ولی حق انتشار و اشاعه این نظرو ندارم

اگه حاجت مهم داری به چله حدیث کسا دعوتت می کنم ❤
2728
از کجا می دونی حساب نمی کنه؟ مگه نمی گه مثقال ذره خیر یره . مثقال ذره شر یره؟

خب هدف از نماز خوندن یاد خداست برای خدا چه فرقی میکنه که به چندتا تار مژه از مژه های نمازگزارش اب خورده یا نه

خیر و شر هم به نظرم منطور بدی ها و خوبی هایی که درحق دیگران میکنیمه

این تاپیکا برا من خنده داره خود خدا هم خندش میگیره    

چون یسری فاز علما رو میگیرن 

آدم میاد نظر خودشو میده میان میگن نهههه چرا فتوا میدی 

بعد خودشم شروع میکنه نظر میده میکه حرف من درسته 

اقا کارت چیه سوالی ک استارتر پرسیده نظر خودتو بده به نظر بقیه کاری نداشته باش

یا فاطمه زهرا ازت ممنونم❤️
من فتوا صادر نکردم نظرمو برای استارتر گفتم ک به شما هیچ ربطی نداره 

چون منم و بقیه جز کسانی هستیم ک در این تاپیکیم  اتفاقا بهمون ربط داره ۴ نفر که اطلاعی مدارن کار و نظر اشتباه شما رو تکرار میکنن و به سمت غلط میرن شما وقتی ابتداییات نماز رو نمیدونین دوست عزیزم دعوا هم ندارم باهات   خواستم کمکی کن. بی ادبی هم مثل شما نکردم. 

نظر شخصیتون رو در شخصی بگین به استارتر

مسائل فقهی که جنبه عمومی داره هیچ کس نمیتونه نظر شخصی بده مثل قوانین راهنمایی رانندگی چراغ  قرمز رانندگی قبول ندارم

موفق باشی عزیز

خدایا شکر گزارتم که حاجتمو دادی دوستان عزیزم با دعای خیر شماحضرت عباس و امام حسین حاجتمو دادن انشالله همتون حاجت روا بشید خدایاااااا ممنونتم  اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم          "أَمیرِی حُسَیْنٌ وَ نِعْمَ الاَْمیرُ"
وقتی یک چیز باطل رو همش تکرار کنی چجوری روت تاثیر میزاره مثل این میمونه همش دروغ خوب بگی  و ...

خیلی فرق داره 

اثرات نماز رو با دروغ یکی میکنید؟؟

گفت موسی تو برای وصل کردن آمدی نی برای فصل کردن آمدی 

نماز به مرور تأثیرشو میزاره و بنده سعی میکنه با اصول کامل اجراش کنه،حداقل من تو دانشگاهمون تأثیرش رو دیدم،دخترایی که با کلی آرایش میومدن نماز به مرور،تمام آرایششونو پاک میکردن وضو میگرفتن و خیلی زیبا نماز میخوندن و انگار تو دنیای خودشون بودن

2740
برای خدا این فرق میکنه که تو دستورشو  همونجور که خودش گفته رعایت میکنی یا هرجور که خودت دلت بخو ...

خدا خودش بت گف؟

🌼از عجایب نی نی سایت:🌼😁طرف تایپیک زده؛ سلام خانما دیشب خواب دیدم شوهرم داره بهم خیانت میکنه، اسم زنه هم سارا بود، تو خواب دست تو دست هم خوش بودن و ظاهرا زنه هم حامله بود  با یه حالی از خواب بیدار شدم. بگید چکار کنم؟ دارم دیوونه میشم... حتی می ترسم بخوابم!و اما جواب نی نی سایتی های غیور همیشه در صحنه:۱_خوابت رو دانلود کن بزار جلوش بگو این چه وضعشه خائن.۲- ببین دانلود فایده نداره، باید از خوابت اسکرین شات بگیری. عکسش رو داشته باش سند باشه.۳- عکس؟ کو!کو!۴- بز.بز .۵- ببین امشب تو خواب با مامور برو سراغشون.۶- من میگم نخواب تا اونا هم همو نبین.     ۷- نفهمیدی چطوری حامله شده؟۸- بچه داری؟ ببین فقط طلاق. ۹_من شماره سه هستم، اگر عکسش رو نمی زاری تا گزارش بزنم.۱۰_ با اجازه اسی بیاید تاپیک آخر من.۱۱- نی نی یار ۵ هنوز کسی بهم توهین نکرده، تاپیک ببند یه وقت توهین نکنند بهم. ۱۲_تو چندسالته اون چندسالشه.۱۳_ دوستان اگر تاپیک پربازدید شد برام یه صلوات بفرستید مشکلم حل بشه.۱۴_ب خاطر همینه دوست ندارم ازدواج کنم.۱۵_بچه برا چی آوردی از این شازده.۱۶_ب روش نیار قشنگ با سیاست کاری کن خونه ب نامت کنه ،کلی طلا جمع کن بعد طلاق ۱۷_خانما تو تاپیک مرد هست ادب رعایت شود.۱۸_یکی منو لایک کنه بعدا بیام بخونم الان خوابم میاد. 
خوب همین دیگه اصلا قرار نیست قبول باشه یا نباشه مسئله فایده رسیدن با انسان هست،این نیست با کاشت بخون ...

من یه مدت به خاطر وسواس نماز رو ترک کردم 

احساس میکنم اونی که با کاشت ناخن نماز میخونه ثوابش بیشتره تا منی که به خاطر وسواس نماز رو ول کردم 

البته الان شروع کردم دارم میخونم 

آقایون تو تاپیکام نیان/ آره دلم میخواد برم جایی که آدماش از دختر دار شدن هم خوشحال بشن برم جایی که با بچه دار شدن مقدس نشم با ازدواج کردن کامل نشم به عنوان یه انسان ارزشمند باشم و حق و حقوق داشته باشم 
به نظرم منظور گناهاییه که در حق دیگران کنیم وگرنه هدف از نماز خوندن فقط یاد خداعه برای خدا چه فرقی م ...

گلم خدانمیادبگه ک مژه هجدهم ازسمت چپت آب نخورده. اصلا ول کن حالا ب زوراعتقادات هموب خورد یکدیگ ندیم ک ب جایی نمیرسیم😁

امضامزیرسرت ی کم ذغال ونمک ونون خشک بزارتومشمای فریزر بزارتابالشت بخاب.دیگ کابوس نمیبینی.کابوسای وحشتناک جن وچیزای ترسناک منظورمه،این تجربه ی منه،شباساعت۳شب ازخواب میپریدم،چون توخواب میدیدم یکی باصورت وحشتناک دنبالمه یا یکی بااره برقی میبُرّه بدنمو،یاتوتاریکی جن دنبالم بود،ایناروگذاشتم زیرسرم و دیگ ندیدم.خانومایی ک زیر۲۰سالید ومجرد،براتون میخام نصیحت کنم.نزارید حسرت چیزای کوچیک ب دلتون بمونه.من مجرد ک بودم نمیزاشتن آرایش کنم.الان همسرم کاری نداره بهم ولی هرچه قدر هم آرایش میکنم بازم حسرت هست برام.انگار ک هیچ لذتی نداره،همه چی ب وقتش قشنگه.کافی شاپ برید بادوستاتون.بازار برید بادوستاتون.برید کتابخونه باهمدیگ خوب باشید.تنهایی برید گردش.عصری دلت گرفت برو پارک منتظرنمون ک یکی بیاد ببرت.برادل خودت،بروکاشت ناخن،مثلا وقتی پریودی.اگ غسل باکاشت روقبول نداری.برو دوتا موی مدل شاخ سوسکیتو رنگ کن.میبینی؟اینابرای من حسرته.خییییلی چیزای کوچیک هست.شاید براهمتون بی ارزش باشه اما برامن باارزشه.چون منع شدم.مادربزرگم منعم میکرد.نزارید حسرت چیزای کوچیک تودلتون بمونه.
نبابا یسریاشون میگن با وضوجبیره ایراد نداره

اینی که گفتن وضو جبیره ای منظورشون چیز دیگست

مثلا کسی دور از جون تو تصادف یا اتفاقی بیوفته که باعث بشه ناخنش کلا کنده بشه و مثلا این بره ناخن بکاره بعد میتونه با وضو جبیره ای نماز بخونه

نه کسی که ادفش صرفا زیباییه بره ناخن بکاره و بعد بگه وضو جبیره ای میگیرم و مهم نیت هست و این حرفا😁😂

مردی با لباس👔 و کفشهای گرانقیمت👞 به دیواری خیره شده بود و میگریست😯 نزدیکش شدم و به نقطه ای که خیره شده بود با دقت نگاه کردم، نوشته بود: این هم میگذرد😊 علت را پرسیدم گفت: این دست خط من است. چند سال پیش در این نقطه هیزم می فروختم، حال صاحب چندین کارخانه ام.پرسیدم پس چرا دوباره به اینجا برگشتی؟؟ گفت: آمدم تا باز بنویسم: این نیز بگذرد....گر به دولت برسی مست نگردی مردی، گر به ذلت برسی پست نگردی مردی، اهل عالم همه بازیچه دست هوسند، گر تو بازیچه این دست نگردی مردی😍😍.سلامتی آقامون امام زمان صلوات📿📿
درست یا غلطش رو نمیدونم  من نظر خودمو میگم  من ترجیح میدم اگه بهونه ی من برای نماز نخوند ...

و اینکه گناه تهمت و دروغ خیلی بیشتره👌

دل اگر خوش خبری پیش کسی جار نزنباید این را بنویسند به پیشانی من
عزیزم نظر شما برای خودتونه مجوزی برای اشاعه ندارید مثل اینکه من می خوام قلیون بکشم بگم برای سلامت ...

پس شما هم لطف کن نظر خودتو برای خودت نگه دار 

چون شما مخاطب صحبت من نیستی عزیزمم

من دوس دارم کسی سوالی میپرسه نظر خودمو بگم 

ن مثل شما وقتی کسی صحبتی باهات نکرده میای نظر میدی

یا فاطمه زهرا ازت ممنونم❤️
خوب همین دیگه اصلا قرار نیست قبول باشه یا نباشه مسئله فایده رسیدن با انسان هست،این نیست با کاشت بخون ...

جان دلم این فایده را شما از کجا می گی؟

مگه شما نماز را واحب کردی؟ چه اطلاعاتی از عالم ماورا دارید؟

نظرات شخصی هرکسی به خودش مربوطه

برای خودت هر جور می پسندی انجام بده

اما در مورد توصیه به دیگران محتاط باشید

اگه حاجت مهم داری به چله حدیث کسا دعوتت می کنم ❤
2706