2737
2739
عنوان

از چابهار كسى رو اينجا داريم ؟؟؟

495 بازدید | 31 پست

امسال براى مسافرت چابهار رو انتخاب كرديم 🥰 خواستم ببينم اب وهوا چطوره ؟؟؟ واينكه هتل هاى خوبش كدومان ؟؟؟ از جاهاى ديدنيشم بگيد ممنون ميشم 🙏🏻

خدایا شکرت بابت همه چیز .......🦋🌱              هر آن كس كه بدم گفت .......... بدى سيرت اوست ....... وآن كس كه مرا گفت نكو ، خود نيكوست 🌱 حال متكلم از كلامش پيداست .... از كوزه همان برون تراود ، كه در اوست .....🍃🍃.                                                            

الان وقت مناسبي نيست جانم 

اللَّهُمَّ صَلِّ على محمّدٍ وعلى آلِ محمَّدٍ، كما صَلَّيتَ على إبراهيمَ وعلى آلِ إبراهيمَ إنّكَ حَميدٌ مَجِيدٌ، وبارِكْ على محمدٍ وعلى آلِ محمّدٍ، كَما بارَكتَ على إبراهيمَ وعلى آلِ إبراهيمَ إنّكَ حَميدٌ مَجيدٌ 
الان وقت مناسبي نيست جانم 

چرا عزيز ؟؟؟؟

خدایا شکرت بابت همه چیز .......🦋🌱              هر آن كس كه بدم گفت .......... بدى سيرت اوست ....... وآن كس كه مرا گفت نكو ، خود نيكوست 🌱 حال متكلم از كلامش پيداست .... از كوزه همان برون تراود ، كه در اوست .....🍃🍃.                                                            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دامادمون هفته قبل اونجا بود گفت هوا خوب بود تو دریا شنا کردیم

خدایا وطنم، ایرانم را در آرامش و امنیت قرار بده. کاری کن مردم میهنم با هم متحد باشند و در کنار هم در صلح و صفا باشند.و هر کسی به فکر نقشه های شوم برای کشورم هست رو نابود کن. دوست داری لایک کن. دوست داشتی ریپلای کن. کلا هر کاری دوست داشتی انجام بده😊. اینجا جای تبادل نظره. دعا کن نی نی یار دلش به رحم بیاد کاربریم برای مهر ۹۷ رو بهم برگردونه.😊
2728
چرا عزيز ؟؟؟؟

شلوغه 

اللَّهُمَّ صَلِّ على محمّدٍ وعلى آلِ محمَّدٍ، كما صَلَّيتَ على إبراهيمَ وعلى آلِ إبراهيمَ إنّكَ حَميدٌ مَجِيدٌ، وبارِكْ على محمدٍ وعلى آلِ محمّدٍ، كَما بارَكتَ على إبراهيمَ وعلى آلِ إبراهيمَ إنّكَ حَميدٌ مَجيدٌ 
دامادمون هفته قبل اونجا بود گفت هوا خوب بود تو دریا شنا کردیم

ممنون عزيزم اشناها ميگن بهترين فصل مسافرت به چابهار زمستونه

مال چابهار نیستم اما باهاش3ساعت و نیم فاصله داریم الانکه زمستونه اونجا هواش عالیه بهترین هتل و رستوارنشم لیپاره رستوران بلوچم امتحان کنین ماهیاش خوشمزه اس

منطقه و بازار دکها و ساحل لیپارشم که معروفه اگه خواستین صبحانه معروفشم شیر چای با نخود و پراته(یه نوع نان محلیه) امیدوارم خوشبگذره

صلوات برای سلامتی پدر و مادرم و خوشبختی همه

الان عاالیه . من یه سال اونجا زندگی کردم. الان خود بهاره . توی منطقه آزاد یه هتل هست هتل لیپار خیلی خوبه فقط گرونه . کنار ساحلم اتاقک هست اجاره میدن ولی بدیش اینه حموم و دستشوییا مشترکه . 

الحمدلله رب العالمین 
2740
مال چابهار نیستم اما باهاش3ساعت و نیم فاصله داریم الانکه زمستونه اونجا هواش عالیه بهترین هتل و رستوا ...

ممنون مهربونم 🥰

الان عاالیه . من یه سال اونجا زندگی کردم. الان خود بهاره . توی منطقه آزاد یه هتل هست هتل لیپار خیلی ...

ممنون عزيز دل قيمتش مهم نيس چون بچه كوچيك دارم نميخوام اذيت بشه 

میگم  درگیری نیست من دوست دارم برم ولی می ترسم 

خیلی وقته میام نی نی سایت ،واین کاربریه سوممه                 نمیدونم چی شده از ادم های اطرافم زده شدم ،دیگه دوستشون ندارم  خدایا شکررررررررررررر عاشقتم خدااااااااااااا     خدایا خودت هوامو داشته باش   

دریا کوچیک و دریا بزرگ . دریاچه صورتی که البته خیلی هم صورتی نیست. خلیج گواتر وای محشررره. کوه های مریخی . 

تنورچه و تباهک و کراهی وای یاد کراهی میفتم دهنم آب میفته

لیپارم میگوش عاالیه 

الحمدلله رب العالمین 
میگم  درگیری نیست من دوست دارم برم ولی می ترسم

نه ما آشنا داريم البته زاهدان ميگه ارومه