2733
2739

من شهریور ۹۸ با دکتر ازگمی در بیمارستان گلستان سزارین کردم. خیلی راضی بودم. دکتر دقیق بودند در ویزیتها و حرفه ای در جراحی. آدم نسبتا جدی هستند اهل شوخی و خنده نیستند،اما اخلاقشون هم خوبه در عین حال. مودب و متشخص هستند .الحمدلله دچار هیچ عارضه ای نشدم و خیلی سریع عمل انجام شد.  بعد عمل هم حالم خیلی خوب بود شکر خدا. بیمارستان هم عالی. تمیز، خلوت،به روز، کادر خوش و اخلاق و حرفه ای. با بیمه نیروی مسلح تقریبا مجانی میشه.چهارصد پونصد تومن میشه عمل و یه شب موندن. البته من اتاق وی ای پی رفتم که پولشو خودم دادم حدود یک ملیون بود و پمپ درد که حدود ۲۵۰ شد. تجربه خیلی خوبی بود و اگر باز هم بخوام زایمان کنم پیش دکتر ازگمی میرم و بیمارستان گلستان.

من شهریور ۹۸ با دکتر ازگمی در بیمارستان گلستان سزارین کردم. خیلی راضی بودم. دکتر دقیق بودند در ویزیت ...

شما راضی هستید؟ 

من برا عمل پلیپ دیواره رحم معرفی شدم به ایشون 

اما الان دوماهه که عمل انجام نشده میگن دستگاه خرابه 

میگم بیمارستان دیگه ای انجام بدیم اصرار به بیمارستان گلستان دارند

نمیدونم چیکار کنم؟

میترسم تو این وضعیت مملکت پیش دکتر دیگه ای برم که یه وقت خوب نباشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من ۸ ماه پیش به مطب خانم دکتر ازگمی در پاسداران بوستان نهم مراجعه کردم با توجه به تعریفی که از ایشون شنیده بودم واقعا دکتر بسیار خوب و ماهر ی هستند و من خیلی راضی بودم و ایشون را توصیه میکنم

2731