2737
2739
عنوان

نخوابیدن بچه

53 بازدید | 5 پست

سلام خانما. من بچم۲۱ماهشه یک ماهه از شیرگرفتمش اصلا دلش نمیخواد بخوابه نه ظهر نه شب. ظهرا با گهواره و باکلی داد وبیداد میخوابه شبا ام که تا اخر شب اذیت میکنه ن رو پا میخوابه نه تو بغل نه قصه سرش میشه اصلا آرامش نداره خیلی خستم کرده غذا خوردنشم که دیگه نگم براتون خودمم افسرده شدم و زود عصبانی میشم در حدی که میخوام پرتش کنم از خونه بیرون چون از وقتی به دنیا اومده تا الان چه برا دندون در آوردنش چه هر مرحله ایش خیلی خستم کرد دیگه واقعا کم آوردم.

من پسرم ده ماهشه همیشه تا ۳ شب بیدار بود الان چند وقته تاریکیه مطلق می کنیم ساعت ۱۲ جایی ام میریم که نور مهتاب نباشه که چیزی ببینه چون جاییو نمی تونه ببینه خسته میشه میخوابه

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باشیشه بهش نمیدی 

چرا میخوره بعد که تموم شد همینطور دست منو میکشه ومیگه بریم از اتاق بیرون وقتی ام میارمش بیرون میگه برقا را بزن وتلویزیون رو روشن کن کلا دلش نمیخواد بخوابه 

2731
من پسرم ده ماهشه همیشه تا ۳ شب بیدار بود الان چند وقته تاریکیه مطلق می کنیم ساعت ۱۲ جایی ام میریم که ...

منم همینطور میکردم میخوابید تا از شیر گرفتمش بهانه گیر شده وگریه میکنه ونمیخوابه

چرا میخوره بعد که تموم شد همینطور دست منو میکشه ومیگه بریم از اتاق بیرون وقتی ام میارمش بیرون میگه ب ...

شاید ترسیده یا جاییش میدردهاگه خیلی وقته اذیت میکنه و عتقاد داری برو امامزاده براش دعا بگیر