2733
2734
عنوان

اعصاب کشی

84 بازدید | 8 پست

خانومها تا حالا اعصاب کشی مدرن که روتاری میگن انجام دادین؟

اگه تو تاپیکی راهنماییت کردم ،کمکت کردم، واسه عاقبت بخیری بچه هام صلوات بفرستی ممنون میشم، خدا خیرت بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بله  هیچ فرقی با عصب کشی نداره روتاری دستگاهه وسیله داخلش قرار میگیره در روش دستی ابزار عصب ...

مدت زمانش کوتاهتتره؟ من دیروز انجام دادم میخوام ببینم روتاری بود یا نه؟

اگه تو تاپیکی راهنماییت کردم ،کمکت کردم، واسه عاقبت بخیری بچه هام صلوات بفرستی ممنون میشم، خدا خیرت بده
مدت زمانش کوتاهتتره؟ من دیروز انجام دادم میخوام ببینم روتاری بود یا نه؟

ببین ی دستگاهه برقی دکتر اونو میگیره رو دندونت میچرخونه 

وقتی عمیق رفته باشه داخل بوق میزنه

نه فرقی نمیکنه

هنوزم انتخاب قلبمی ،بهترین اشتباه من
ببین ی دستگاهه برقی دکتر اونو میگیره رو دندونت میچرخونه  وقتی عمیق رفته باشه داخل بوق میزنه ن ...

اهان مرسی، دیروز سر ده دقیقه دکتر دندون وا کرد اعصاب کشی کرد پانسمان کرد،گفتم چه زود گفت دستگاهمون جدیده

اهان مرسی، دیروز سر ده دقیقه دکتر دندون وا کرد اعصاب کشی کرد پانسمان کرد،گفتم چه زود گفت دستگاهمون ج ...

اون ی چیز گفته

احتمالا جلسه ی بعد هم باز عصب بکشه

حواست باشه عصب بمونه آخرش میشه کیست

هنوزم انتخاب قلبمی ،بهترین اشتباه من
2740
اون ی چیز گفته احتمالا جلسه ی بعد هم باز عصب بکشه حواست باشه عصب بمونه آخرش میشه کیست

ممنون