2737
2734

سلام موهای من روشنه...با رنگ روشن کردم......هفته پیش رنگ شامپاینی شماره 12 گذاشتم..........ریشه موهام رفله بنفش پیداکرده   دیشب دودی گذاشتم یه کم بهتر شد........چه رنگی بزارم که این رفله صورتی بنفش بره و تیره هم نشه

مامان ترنم سابق......عضویت 1378

رنگی که رفله ی زرد و طلایی داشته باشه از سری golden کاتالوگ انتخاب کن با توجه به رنگ موهات

رنگ زرد بنفش رو خنثی میکنه میتونی از واریاسیون طلایی هم استفاده کنی توی رنگت

با نام و یاد خدا رها میشم از همه چیز فقط برای تو تلاش میکنم فقط برای تو میخوابم و میخورم و رژیم میگیرم و ورزش میکنم و زندگی میکنم برای تو...❤ دلم میخواد بفهمم شمس و جلال الدین محمد چه چیزی فهمیدن که اینطور برات زندگی کردن خدا❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
رنگی که رفله ی زرد و طلایی داشته باشه از سری golden کاتالوگ انتخاب کن با توجه به رنگ موهات رنگ زرد ...

خیلی محبت کردی ممنون لطف کردین حتما انجام میدم

خیلی محبت کردی ممنون لطف کردین حتما انجام میدم

خواهش میکنم

با نام و یاد خدا رها میشم از همه چیز فقط برای تو تلاش میکنم فقط برای تو میخوابم و میخورم و رژیم میگیرم و ورزش میکنم و زندگی میکنم برای تو...❤ دلم میخواد بفهمم شمس و جلال الدین محمد چه چیزی فهمیدن که اینطور برات زندگی کردن خدا❤ 
2740
پس همون دودی را تکرار کنم با واریاسیون طلایی خوبه؟............یا رنگ طلایی ؟

نه دودی نذار دیگه 

دودی رفله ی آبی داره با رنگ طلایی سبز میشه روی موهاتون 

فقط طلایی بگیر با توجه به پایه ای که موهات داره نه زیاد تیره نه زیاد روشن

نه دودی نذار دیگه  دودی رفله ی آبی داره با رنگ طلایی سبز میشه روی موهاتون  فقط طلایی بگی ...

شرمنده عزیزم میتونم یه سوال دیگه بپرسم؟....من چون دوست ندارم موهام خیلی تیره بشه..............امروز میرم روشن ترین شماره طلایی با واریاسیون میخرم...بعد که گذاشتم اگر دیدم تیره شد میتونم برای دفعه بعد رنگ دوباره دودی دوازده خودمو تکرار کنم؟

نه دودی نذار دیگه  دودی رفله ی آبی داره با رنگ طلایی سبز میشه روی موهاتون  فقط طلایی بگی ...

بانوجان بینهایت ممنون از راهنمایی عالی....طلایی شماره ده گرفتم....واریاسیون طلایی هم گرفتم....رنگ موهام عالی شد....خیرببینی...خیلی محبت کردین.....

شرمنده عزیزم میتونم یه سوال دیگه بپرسم؟....من چون دوست ندارم موهام خیلی تیره بشه..............امروز ...

ببخشید نبودم جوابتونو بدم اگه بخواین رنگ دودی رو بذارین دوباره بهتره واریاسیون بنفش رو با اکسیدان ۶ درصد و شامپو قاطی کنین تا به صورت شامپوی بنفش دربیاد و ده دقیقه روی موهاتون ماساژ بدین تا اثر رنگ زرد رو از بین ببره و بعد دودی بذارین❤️

بانوجان بینهایت ممنون از راهنمایی عالی....طلایی شماره ده گرفتم....واریاسیون طلایی هم گرفتم....رنگ مو ...

خواهش میکنم عزیزم❤️❤️

ببخشید نبودم جوابتونو بدم اگه بخواین رنگ دودی رو بذارین دوباره بهتره واریاسیون بنفش رو با اکسیدان ۶ ...

خیلی خیلی ممنون....لطفتون فراموش نمیشه....رنگ الان موهام خیلی قشنگ شده.........خیلی ازت ممنونم....

2706