2733
2734
عنوان

جراحی بزرگ کردن سینه

12538 بازدید | 44 پست
دوستان کسی به تازگی انجام داده؟ خیلی تحمل کردم که خوب شه بدون جراحی ولی فایده ای نداشت.خصوصا که از بس بچه شیر دادم کلا پوست شده گرد و کوچیک. کسی به تازگی انجام داده؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خواهر من چند سال پیش ، پیش دکتر فریدون وزین دل عمل کرد.فوق العاده عالی، اگه تهران هستی حتما یه سر به مطبش بزن...جراحیاش همه خوبه..خواهرم پیشش سینشو پروتز کرد من دماغمو عمل کردم...جفتمون هم راضی هستیم...
2738
سینه های منم کوچیکه،کلا خانوادگی اینطوری هستیم و البته استخون بندی ظریفی داریم ..بع اندامم میاد ولی منم خیلی دام میخواد پروتز کنم ولی همسرم اجازه نمیده...واسه خواهرمو میبینم خیلی خوشم میاد...
مامان امیر مهدی یه کلیپه هست نمیدونم دیدی یا نه،خانومه سینشو پروتوز کرده بود بعد رفت نشست تو هواپیما بعد چون رفته بود تو هوا اونجام اکسیژن کمتره و نمیدونم چگالیو این حرفا، ی اتفاقاتی افتاد ک سینه زنه یدفه منفحر شد،خیلی ناجوره نکن
عزیزم مطبش توی قلهک هستش، اسمشو تو نت سرچ کنی واست شماره تلفن و ادرسش میاد..خودم ندارم الان گلم، چون من خودم 10سال پیش بینیمو پیشش عمل کردم و خواهرم 8سال پیش پروتز کرد..خیلی وقته دیگه ازش شماره ندارم..تو گوگل بزنی فریدون وزین دل واست میاد..خیلی دکتر خوش اخلاقی هم هست..الکی هم دستکاری نمیکنه...
2706