2737
2739

سلام خوب هستین دختر من دو سالشه بچه ارومیه،خوبه،مستقله زیادم به من وابسته نیس.من خودمم مدرس انگلیسیم ،هر روز میرم موسسه،میخوام بچه دوم بیارم ،اما دو دلم میترسم نتونم از پسش بربیام،از طرفی دو دلم ک شغلم ول کنم یا نه،خیلی دوس دارم بچه دوم داشته باشم واس همین چه الان یا بعدا باید بیارم چون شوهرم هم دوس داره،وضع مالیمون هم متوسطه،من ک قراره بیارم نمیدونم الان بیارم ک فاصله سنیشون کم باشه یا بعدا؟خونمون تکخوابه هست و طبقه بالا مادرشوهرم هستیم ،ماشین هم داریم،چیکار کنم ؟لطفا راهنماییم کنین ممنونم

خوبه بیاری 

دخترم نفسم ،   محمد عشق مامان پس کی میای                        .غمت داغونم کرد الان باید تولد یه سالگیتو میگرفتم الهی ک بمیرمممم واسه هرشب اشک ریختنام برات .اگه صدتا بچه دیگه بیارم تو رو فراموش نمیکنمممم ...خدایا امتحان بسته دیگه حقمو بده تا کی انتظارر ،،

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم دوست دارم ولی نمیارم 

اگه میخوای حتما بیاری فاصله سنی کم بیار بذار با هم بزرگ بشن و خلاص 

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                
2740
بقیه مسخره کنن 

چرا مسخره ؟؟ 

دخترم نفسم ،   محمد عشق مامان پس کی میای                        .غمت داغونم کرد الان باید تولد یه سالگیتو میگرفتم الهی ک بمیرمممم واسه هرشب اشک ریختنام برات .اگه صدتا بچه دیگه بیارم تو رو فراموش نمیکنمممم ...خدایا امتحان بسته دیگه حقمو بده تا کی انتظارر ،،
بچه ي دوم بياري مدت زيادي فكر نكنم بتوني بري سركار فاصله ي سنيشون خوبه به نظرم

ی مسئله دبگ همش حس میکنم اگ قراره دومی بیارم پول اینا پیدا نمیکنیم همش استرس میگیرم چون بچه اولم بیمه داشتیم  الان نداریم

اگر حتما باید بیاری الان اقدام کن سال دیگه دیگه دخترت سه و ارتم برو چرا نری اگر تو حاملگی مشکلی ندار ...

ن تو حاملگی میتونم برم بعد زایمان هم تا ۶_۷ ماه بعدنمیتونم برم بعدش میتونم برم،البته بعدش هم چون باید یکی دخترم نگهداره یکی بچه دومم 

عزیزم بچتون رو کجا میخوابونید چونکه تک خوابه خونه  از مسئولیت بچه داری و زایمان نمیترسی؟ من ک ...

چون تا حالا دخترم ب بهترین نحو رسیدم بهش و برای تکخوابه بودن اتاق هم فکرایی دارم

2706