2733
2739
عنوان

لوچی چشم نوزادان

1369 بازدید | 15 پست
از کجا بدونیم لوچی چشم نوزادان طبیعی وبرطرف میشه خیلی نگرانم کمک...
تو زن شدی نه برای در حسرت ماندن یک بوسه برای خلق بوسه ای از جنس آرامش... قدر زن بودنت را بدان...
بهتره نشون دکتر بدی تا خیالت راحت شه
🌹⚘ الله لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیروز دکتر بودم گفت باید ببری تهران متخصص انحراف چشم البته اصلا نگاه به چشم پسرم نکرد
تو زن شدی نه برای در حسرت ماندن یک بوسه برای خلق بوسه ای از جنس آرامش... قدر زن بودنت را بدان...
2731
البته انقدر واضح نیست گاهی اوقات مشخصصه گاهی اوقات هم مشکلی نداره ودرست به نظر میرسه
سلام اوا جون اوا جون شما بچه ی که مشکل داشت چشمش چه طوری بود چه قدر میکشه خوب شه
2738
سلام  میدونم خیلی گذشته ولی خیلی نگرانم مریم راد جون بچت چی شد الان دختر منم۴ماهشه همینجوریه چ ...

سلام مامان ترمه چشم دخترت خوب شد بردیش دکتر منم فک میکنم چشم دخترم اونجوریع والان چهار ماهه است

سلام مامان ترمه چشم دخترت خوب شد بردیش دکتر منم فک میکنم چشم دخترم اونجوریع والان چهار ماهه است

اگه نگرانی عزیزم ببرش دکتر من بردم 

یه چیزی مثه مداد بگیر جلوی چشماش ببین دنبال می‌کنه با چشماش

2706