2737
2734

پسرم وقتی جیش داره دندون قروچه میکنه🤣🤣

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
قطره بینی؟ ربطی داره؟ چه قطره ای هست؟دکتر گفته؟ دختر منم ۷سالشه گاهی تو خواب دندون قروچه میکنه

آخه احساس میکنم پولیپ داره هروقت سرمامیخوره وحشتناک میشه چون راه نفس کشیدنش سخت میشه الان اسمشونمیدونم فردا عکسشوبرات میفرستم 

بله دقیقا مخصوصا تو دوره pms پریودی خیلی شدید میشه ۲ روز قبلش

نوشیدنی های کافئین دار کمتر مصرف کنین مخصوصا در دوران قاعدگی

شبا قبل خواب یه پارچه داغ بزارید کنار عضلات گونه تون و ناحیه فک

اگر خیلی اذیت میشید میتونید از پروپرانولول تحت نظر دندانپزشک مصرف کنید ولی خب استادمون گفت که زیاد خوب نیست در موارد عمومی