2752
2734
عنوان

دیشب یه اتفاق عجیب برام افتاد 🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 2094 بازدید | 53 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

خواب دیدم که توی یه خونه ویلایی سر سبزم و بارون میباره هوا مه داره

توی خونه تنها بودم تصمیم گرفتم برم بیرون ، دم در که رسیدم یه آشنا دیدم با ماشین بودن گفتن بیا سر راه هر جا بخوای بری میرسونیمت

منم سوار شدم مستقیم میرف به یه دره رسیدیم هر کار کرد نتونست ماشینو کنترل کنه افتادیم تو دره خیلی عمیق بود حتی عمقش معلوم نبود انگار این اتفاق واقعی بود جیغ میزدم میگفتم وای خدا نکنه بمیرم

دیگه به ته دره که خوردیم من روحم از بدنم جدا شد ، جسمم چیزی ازش نمونده بود ، فقط به این فکر کردم پدرو مادرم کجان ، دیدم در صدم ثانیه کنار مادرمم هر چی صداش میزدم جوابمو نمیداد دست میزدم بهش متوجه نمیشد چون من مرده بودم و روحم بود
گریه میکردم از خدا خواهش میکردم منو برگردون ، یه صدایی گفت« تو‌که امیدی به زندگی نداری دیگه چرا میخوای برگردی ؟! »
گفتم من جوونم آرزو دارم برم گردون گفت دیگه جسمی ازت نمونده که بخوام برت گردونم ، یه لحظه جسممو دیدم که کامل توی تصادف نابود شده بود
خیلی گریه کردم خواهش کردم دلم میخواست فقط یه بار دیگه پیش مادرم باشم اما کسی متوجه حضورم نمیشد
صب که از خواب بیدار شدم خیلی خوشحال بودم که خواب بوده آخه خیلی بد بود 😭💔

هوووف

لطفا برای نی نی دارشدنم یک صلوات بفرستین.🙏😔از سال 98منتظرم وامیدوارم یه روزی خدا عیدیمو بهم بده بالاخره مامان شم...   🤲 ❤ اسم کاربریاتون شاید یادم نمونه،اما امضاهای تک تکتون یادم میمونه و باامضاهاتون میشناسمتون. 😇 آدم سه حرفه اما آدم بودن خودش کلی حرفه...🌾.امضای هرکیو ببینم ک درخاست صلوات داره براش میفرستم اما شایدلایک نکردم. ☘️
خواب دیدم که توی یه خونه ویلایی سر سبزم و بارون میباره هوا مه داره توی خونه تنها بودم تصمیم گرفتم ب ...

موب تنم سیخ شد:))🚶‍♀️

ایمَه وَ جَهَنِم ترسِنِن چَمان ایرَه بِهِشتَه..!😹🚶‍♀️
2706