2733
2734
عنوان

دیشب یه اتفاق عجیب برام افتاد 🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 2097 بازدید | 53 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میدونی بعضی وقتا یه نشونه هایی رو خدا ب ما نشون میده تا به زندگی امیدوارتر باشیم

درسته…منم خیلی ناامید بودم همش میگفتم چرا جوونا هی دارن میمیرن چ زندگی مزخرفی چطوری امیدوار باشم که زنده میمونم و به اهدافم میرسم؟ اصن اگ شوهرم یا بچم بمیره من چ کنم؟ ما که قراره بمیریم خب زودتر بمیریم حتی گفتم خدا وجود نداره اگه داشت اینهمه بدبختی تو دنیا نبود بعد از اون دوبار تو خواب مردم واقعا مردم توهم نیست کامل هوشیاریم رفت… ی چیزای دیدم که اصلا برگام ریخت دیروز همسرم ناباورانه از یه حادثه خطرنااااک سالم موند از اونروز تصمیم گرفتم که حرفا و فکرای خوب بکنم به خدا اعتقاد واقعی داشته باشم و باامید ادامه بدم بنظرم ناشکری و کفر گفتن خونه خرابمون میکنه خیلی از حرفام پشیمونم..😑

درسته…منم خیلی ناامید بودم همش میگفتم چرا جوونا هی دارن میمیرن چ زندگی مزخرفی چطوری امیدوار باشم که ...

معلومه خدا خیلی دوستت داره که مراقب خودت و همسرته 

عزیزم ببین تو ناامیدی همیشه آدم فکرایی به سرش میزنه و خدارو نادیده میگیره 

منم مثل شما بودم اما الان خیلی شکرگذاری میکنم هر روز توی دفتر شکرگذاریم بابت داشته هام از خدا تشکر میکنم و حتی آرزوهامم ب زمان حال مینویسم و بابت برآورده شدنشون از خدا تشکر میکنم 

بنظرم شما هم این کارو انجام بده وجودت پر از آرامش میشه و زندگیت پر خیرو برکت 

2731

نا امیدی از شیطانه یادت باشه همیشه.

شیعیان ما به اندازه آب خوردنی مارا نمی‌خواهند. اگر بخواهند دعا می‌کنند و فرج ما می رسد. گاهی طبیب هم با بیمار گریه کرده😢💔 انگیزه ای برای ادامه دادن به زندگی نداشتی ،برو یه چیز خوشمزه بخور مثلا کاکائو😌به نسخه های دیگه ای از خودت در آینده فرصت زندگی بده خود خواهم نباش Take care