2733
2734
اره😔😬🤕

شلغم و لیموشیرین و آویشن دم کرده بخور

روتارین هم خوبه

وقتی به این فکر میکنم که یه عده از آدما وااااقعا فاقد درک و فهم و شعور هستند، خیییلی از این دنیا میترسم.     آقایون، درخواست دوستی ندید. و از این کارِتون خجالت بکشید.            یک نکته برای همه ی عزیزان: لزومی نداره همه جا عقده ای بودنتونو جاااار بزنید (خطاب به هرکس که عقده ایه و با عقده هاش دیگرانو آزار میده)                      کاربر جدید نیستم دوستای گلم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هنوز درنیومده که بکشمش😭😂😂 از زیر لثه نزده بیرون هنوز

با جراحی درش میارند 

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
2731
عزمزمه شما برای گلو درد شربت بنفشه باریچ رو استفاده کن خیلی عالیه 

والا حالا خود گل بنفشه رو دم کردم با اویشن و پونه 

انشالله فردا میخرم🌹🌹😍ممنون

به جز قوم شوهر که ویران گرند ، بنی ادم، اعضای یکدیگرند، ،،،، دلگیرم از این شهر سرد😔  بنی آدم رو اعصاب یکدیگرند
شلغم و لیموشیرین و آویشن دم کرده بخور روتارین هم خوبه

ممنون عزیزم

حالا اویشن و پونه و گل بنفشه دم کردم

ببینم بهتر میشه

به جز قوم شوهر که ویران گرند ، بنی ادم، اعضای یکدیگرند، ،،،، دلگیرم از این شهر سرد😔  بنی آدم رو اعصاب یکدیگرند
من واسه دندون عقل های پایین هر دو طرف این درد و ورم داشتم، معمولا حداکثر ی روزه خوب میشه چیزای خنک ...

دو تا دندون بالاییش اصلااا درد نداشت

ولی این پایینی کلافم کردا اونم یه دونش

مرسی عزیزم❤

دو تا دندون بالاییش اصلااا درد نداشت ولی این پایینی کلافم کردا اونم یه دونش مرسی عزیزم❤

😘💜

من  مفنامیک اسید میخوردم خیلی خوب بود، اگه میتونی یدونه بخور

❤ عاشق رادیو چهرازی، علی، حبیب، جمشید و دلبر ❤