2737
2739
عنوان

تجربیاتتون احتیاج دارم

136 بازدید | 19 پست

سلام‌من۲۲سالمه‌ بچه دارم ۵ساله ازدواج کردم‌شوهرم اخلاقیات خاصی داره‌ میخواد همش تو خونه مردسالاری باشه‌ مثلامیگه هروقت که من گفتم و اجازه دادم خونه مامانم یا فامیل هام برم و اصلا اهل رفت و آمدوبافامیل های من نیست اهل سفرنیست هرچی بهش میگم بریم مسافرت و گله میکنم میگه تو خیلی ناشکری مردم نون ندارن بخورن‌ توچه توقعاتی داری من دلم میخوادبهم محبت کنه اصلا حتی موقع رابطه به من کلمات محبت آمیز نمیگه فقط کار خودشو میکنه بعدم می‌خوابه منم دیگه دوست ندارم باهاش رابطه داشته باشم دوست دارم بهداشتش‌ رو رعایت کنه‌ اما نمیکنه من دیگه دوستش ندارم خونه مادرشوهر زندگی میکنم دوست دارم مستقل بشیم اما چون پدرش فوت شده میگه فکرش رو نکن من چیکار کنم آخه توروخدا راهنماییم کنید شما جای من بودید چیکار میکردید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یکی بودم عین خودت که الان دارم جدا میشم و بعدده سال زندگی فهمیدم مثل خودت اشتباه از من بوده .انقدر از حق خودمون گذشتیم که پرو شدن.نکن اشتباه منو هرچی ناراحتت کرد بگو شده جنگ به پاکن ولی ساکت نشین که بدترتوسرت میزنن اشتباخی که من کردمو تونکن

2740

چی بگم . هر کی داره میناله هم سنش رو گفته هم چند ساله ازدواج کرده. همه بچگی ازدواج کردن و بچه دار شدن. بعد یه عده از خدا بی خبر میان ترویج کودک همسری هم میدن اینجا

خدا همه رو عقل بده ان شاءالله

2706