2733
2739
عنوان

کیا میکرو ابرو انجام دادن؟

84 بازدید | 8 پست

راضی هستید. من میخام برم نوبت گرفتم ولی خیلی دودلم هم خیلی دوست دارم تغیرر کنم چون ابروهام تابه تای. و وسطاش خالیه. هم میترسم بد بشه شوهرم دعوام کنه

یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم

من مشکی پهن زدم. خیلی دخترانه شده قیافم خودم دوسدارم راضیم اما شوهرم میگ شبیه دخترای ....شدی دوسندار

اول برای خودت بعد برای حاجت من اللهم صل علی محمد و آل محمد الهی آمین  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من مشکی پهن زدم. خیلی دخترانه شده قیافم خودم دوسدارم راضیم اما شوهرم میگ شبیه دخترای ....شدی دوسندار

منم میخام مشکی بزنم. ولی خب رو خاب ابرو خودم. نه خیلی پهن نه نازک

2728
منم میخام مشکی بزنم. ولی خب رو خاب ابرو خودم. نه خیلی پهن نه نازک

رنگ ابروهات اگ روشن قهوه ای بزن اگ ابروهای خودت مشکی بگو مشکی ملایم بزنه منم ۵۰۰میکرو کردم

رنگ ابروهات اگ روشن قهوه ای بزن اگ ابروهای خودت مشکی بگو مشکی ملایم بزنه منم ۵۰۰میکرو کردم

مشکی ملایمه.دودی دارن من ابروهام مشکیه ولی نه خیلی پررنگ. مشکی پررنگ بهم نمیاد یعنی کمرنگشم دارن؟ 

مشکی ملایمه.دودی دارن من ابروهام مشکیه ولی نه خیلی پررنگ. مشکی پررنگ بهم نمیاد یعنی کمرنگشم دارن؟&nb ...

بنظرم قهوه ای تیره بزن اگ رنگ پوستت سفیده. مشکی خیلی چهره ادمو خفه میکنه...من خودم پشیمون شدم مشکی زدم خیلی قیافم خفه شده چحوری بگم ابروهام خیلی جلوه میده ..برای شارژ اسفند ک برم میخوام بگم قهوه ای تیر بزن

بنظرم قهوه ای تیره بزن اگ رنگ پوستت سفیده. مشکی خیلی چهره ادمو خفه میکنه...من خودم پشیمون شدم مشکی ز ...

میترسم قرمزی داشته باشه. میتونی برام عکستو بفرستی ببینم؟ 

2740
بنظرم قهوه ای تیره بزن اگ رنگ پوستت سفیده. مشکی خیلی چهره ادمو خفه میکنه...من خودم پشیمون شدم مشکی ز ...

رنگ پوستم گندمی.